e – okul a nasıl girilir biliyormusunuz? Gelin öğretelim! ★

e - okul a nasıl girilir biliyormusunuz Gelin öğretelim

e – okul a nasıl girilir biliyormusunuz? e-okul a nasıl girilir Gelin öğretelim!

e-okul VBS giriş; MEB e okul öğrenci girişi ve Veli Bilgilendirme Sistemi’ne giriş nasıl gerçekleştirilir? size Öğretelim

e okul üzerinden veliler öğrencinin devamsızlık, not bilgisi ve diğer bilgilerini sorgulayabilir. MEB’in hizmete sunduğuuygulamayı kullanmayı sürdürüyor. Peki, e okul VBS giriş nasıl gerçekletirilir? İşte e okul öğrenci girişi yapma linki ve Veli Bilgilendirme Sistemi’ne giriş adresi…

e - okul a nasıl girilir biliyormusunuz Gelin öğretelim
e – okul a nasıl girilir biliyormusunuz Gelin öğretelim

e – okul Veli Bilgilendirme Sistemi MEB tarafından geçtiğimiz yıllarda uygulamaya sokulmuştu. Velilerin öğrencilerin durumu hakkında bilgi alabildikleri sisteme veri girişi ise öğretmenler tarafından gerçekleştiriliyor.

E – OKUL VBS GİRİŞ NASIL YAPILIR? E OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ 

E okul sistemine giriş yapabilmek için “e-okul.meb.gov.tr” adresinde güvenlik kodu, öğrenci kimlik numarası ve öğrenci okul numarasını girmek gerekiyor. İstenilen bu bilgiler sisteme girildikten sonra veli girişi tamamlanmış oluyor ve öğrenci ile ilgili bilgilere ulaşılabiliyor.

Öğretmen ya da okul yönetiminden giriş yapacak olanlarsa yine aynı adres üzerinden “e okul yönetimi bilgi sistemi girişi” yapabilirler. Yöneticiler sisteme giriş yapmak içinse resimdeki rakamları, kullanıcı adını ve şifresini yazması gerekiyor.

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

 

Bir yanıt yazın