Astral deneyim ve berrak rüyalar açıklandı

Astral deneyim ve berrak rüyalar açıklandı

Beden dışı Astral deneyim ve berrak rüyalar açıklandı

Birçok insan için beden dışı deneyim ve berrak rüyalar aynı şeydir. Ancak, deneyimler ve yaklaşımlarda belirli farklılıklar vardır. Ayrıca, bilinçli rüyalar bilimsel olarak kanıtlanabilirken, beden dışı deneyimler bireysel ve bağımsız deneyimleri temsil eder. Aşağıdaki metin, bu olağanüstü olayların kilit noktalarını açıklıyor.

Astral deneyim ve berrak rüyalar açıklandı

Astral deneyimleri yoğun bir şekilde deneyimleyin

Beden dışı deneyim çok kişisel bir deneyimdir, dolayısıyla insanlar onu farklı şekilde deneyimler. Birçok insan fiziksel bedenden nasıl ayrıldıklarını ve astral bedenle nasıl bir yolculuğa çıktıklarını gözlemleyebildiklerini bildirmektedir. Dolayısıyla uyuyan bedeni yukarıdan kopuk görmek mümkündür. Ayrıca astral alemin ziyareti zaman ve mekandan bağımsız gerçekleşir. Ayrıca, bazı katılımcılar fiziksel gerçekliği bir görüntü olarak algılarlar, böylece insanların etraflarında nasıl hareket ettiğini gözlemleyebilirler. Ayrıca astral seyahat ölüme yakın bir deneyime benzer. Ancak kişinin kendi ölümüne yakın olmasından kaynaklanmaz, tam bir niyetle meditatif tekniklerle başlatılır. Bu deneyimde, geçmişe ve geleceğe bir yolculuk, hatta bazıları duvarların içinden geçmek mümkündür. Kişisel bilincin iç dünyasına derin bir dalma var. Birçoğu süper bilinci çok yoğun bir şekilde algılar, kendilerini daha aktif ve uyanık hissederler. Artan bilinç algısı nedeniyle, maddi enerjiyle bağlantının hissedilebildiği aydınlanma anları vardır.

Berrak rüyayı teşvik et

Berrak rüyalar aynı zamanda berrak rüyalar olarak da adlandırılır çünkü rüyada bunun olduğunu anlamak mümkündür. Bu nedenle rüyaların içeriği çok hedefli bir şekilde kontrol edilebilir. Katılımcılar kendi rüyalarını bilinçli ve uyanık olarak algılarlar, bu nedenle rüya olayına aktif bir müdahale düşünülebilir. İmkanlar sadece bireysel hayal gücü ile sınırlıdır, bu yüzden çılgınca ve çılgınca şeyler bile yaşanabilir. Bu, aşağıdaki deneyimleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

  • Kaygısız uçuş
  • usta büyü ve büyücülük
  • yabancı dilde iletişim
  • hayvanlara dönüşme

Bu sayede insan bilinçaltının ve ruhunun derinliklerine dalarsınız. Tüm deneyimler, insan beyninin sinirsel dürtüleri olan zihin tarafından yaratılır. Bu nedenle bilim adamları, belirli beyin bölgelerinin normal rüyalar sırasında olduğundan daha aktif olduğunu ölçtüklerinden, laboratuvarda berrak rüyaların varlığını kanıtlayabildiler. Bu çalışmalara dayanarak, lucid rüyalar bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir.

Beden dışı deneyim ile berrak rüyalar arasındaki farklar

Lucid rüyalarda, aktörler içerik ve çevre üzerinde tam kontrole sahiptir, bu nedenle yaşanan süreçler bağımsız olarak kontrol edilebilir. Öte yandan, beden dışı deneyimlerde astral plan değiştirilemez ve şekli aynı kalır. Katılımcıların çeşitli paralel dünyalara bakabilecekleri uzay ve zamanda bağımsız bir yolculuk bu şekilde gerçekleşir. Ayrıca beden dışı deneyim sırasında bilinç büyük ölçüde genişler, böylece bilinmeyen renkler, duygular ve sesler algılanabilir. Karşılaştırıldığında, bilinçli rüya algısı oldukça bulanık kalır ve yalnızca gerçekçi bir karakter kazanır.

Çözüm

Beden dışı deneyim ve berrak rüyalar, uyarıcı deneyimler sağlayan eşsiz olgulardır. Uzman rehberliğinde öğrenilebilir ve zamanla derinleştirilebilirler.