Oturma Şekli sizin hakkınızda söyledikleri

Oturma şekli

Oturma şekliniz hakkınızda çok şey anlatabilir

Oturma Şekli insanlar hakkında çok şey anlattığı doğrudur. Sizin oturma şeklinizi analiz ederek kendi kişiliğinizi veya karşınızdakinin kişiliğini analiz edebilirsiniz.

Oturma şekli
Oturma şekli

 

Oturma şekliniz size kendiniz hakkında bilmediğiniz bir şey söyler.

Vücut dili; genellikle kendiniz hakkında düşündüğünüzden veya sevdiğinizden daha fazlasını söyler. Özellikle diğer insanlarla veya kendinizle olan ilişkilerde, bunları kendiniz ve hemcinsleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya onları ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Aslında dil kullanımımızdan çok beden dilimiz ile anlatıyoruz. Daha çok davranışımızın ardındaki duygu ve motivasyonla ilgilidir. Bazen duygular kelimelerle iyi ifade edilemez. Çoğu zaman farkında bile olmadan sözsüz iletişim kurarız. Nasıl hissettiğimizi ve başkalarıyla nasıl ilişki kurduğumuzu belirtmek için beden dilimizi kullanırız. Bedenin sözsüz dili çok önemlidir. Örneğin, oturma pozisyonunuz nedir? Resme yakından bakın ve bir sonraki sayfada bireysel oturma pozisyonlarının ne anlama geldiğini öğrenin. Gerçekten çok ilginç! Bindiğiniz veya birlikte çalıştığınız kişiler hakkında, oturma konumlarının kişilikleri hakkında ne söylediğini öğrenerek daha fazla bilgi edinin.

Oturma pozisyonunuz nedir? Bu size karakteriniz hakkında bilgi verir:

Pozisyon A: Karizmatiksiniz, spontansınız ve kararlar hakkında fazla düşünmüyorsunuz. Bu tutum bazen başını belaya sokar, ancak doğal caziben nedeniyle bunun genellikle hiçbir sonucu olmaz. Hayatı yeni deneyimler kazanmak için bir macera olarak görüyorsunuz. Çok popülersin ve çabuk arkadaş ediniyorsun. Ancak, bu temaslar genellikle kısa ömürlüdür.

B Pozisyonu: Gerçek bir hayalperestsiniz. Hayal gücünüz geniştir ve çoğu zaman kendinizi rüyalarda kaybedersiniz. Empatiksiniz ve diğer insanlarla hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kuruyorsunuz. Ancak bu aynı zamanda daha sık arka koltuğa geçmeniz ve arka planda kalmanız anlamına gelir. İyi bir dinleyicisiniz ve duygularınızla doğrudan temas halindesiniz.

Pozisyon C: Kaotik olma eğilimindesiniz ve konsantre olmakta zorlanıyorsunuz. Hareketsiz oturmayı sevmiyorsun. Zihniniz sürekli çalışıyor ve çoğu zaman önce düşünmeden kendinizi ifade ediyorsunuz. Gerginliğiniz oldukça küçük, bu da çabucak sabırsız olduğunuz anlamına geliyor. Çok fazla uyarımın olduğu canlı bir ortamda kendinizi en rahat hissedersiniz. İlişkilerde bir kontrpuana ihtiyacınız var, oldukça sessiz ve sizi zaman zaman geri çeken birine.

D Pozisyonu: Akıllısın ve mantıklı düşünüyorsun. Çok vicdanlı, titiz, düzenli ve temizsin. Evinizdeki her şeyin bir yeri vardır. Başkalarına karşı çekingen olma eğilimindesiniz ve doğrudan açılmıyorsunuz. Duygularını kendine saklama eğilimindesin. Ama dürüstsün ve dedikoduyla hiç uğraşamıyorsun. Birçok durumda sakin kalır ve genel bir bakış sağlarsınız.

E Pozisyonu: Çok hedef odaklısınız ve kariyerinize çok önem veriyorsunuz. Yüksek hedefinize ulaşmaya çalışıyorsunuz ve daha azıyla yetinmiyorsunuz. Ayrıca kendinizden ve diğer insanlardan yüksek taleplerde bulunuyorsunuz. Özellikle sevgi ve sağlık alanında. Mükemmeliyetçisin ve görünüşüne çok dikkat ediyorsun. Her zaman daha fazlası için çabalıyorsunuz ve hareketsiz durmakta ve her şeyi olduğu gibi almakta pek iyi değilsiniz.

Doğru bulduysanız düşüncelerinizi yorumlardan paylaşınız! Bol eğlenceler 🙂

 

[wp-rss-aggregator template=”Default”]
Biz kimiz:Bizler sizlere en güzel hizmeti vermek için bir yemek sayfası kurduk. Bu sayfadan dünya mutfağına ait tüm yemek tariflerine ulaşaçaksınız. Bizim amacımız Google Analystik ile verileri üst seviyelere çıkartıp, Google Adsense ile güzel reklam paraları kazanmak. Tabi ki bu durumda sizlerin bize yardımcı olması şarttır. Eğer sizler bize yardımcı olmaz sanız biz bunları hiçbir zaman başaramayacağız. Bu yüzden Google asdsese ile reklam almak için bu sayfalarda ki bu yazıyı gizli tutuyoruz.Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:web sitesiYoutube KanalıFacebook kanalıinstagram kanalıBuralara tıklayarak bizlere yardımcı olup üye olun. Bizim öncelikli hedefimiz bu sayfaların hepsinden para kazanıp zengin olmak. Çünkü gerisi fasa fiso. Tabi ki bu çok zor bir süreç ve Adsese’ye kabul ettirmek bir o kadarda zor oluyor.Bu sayfayı ziyaret edin ve bol bol lezzetli yemekler yapın. Sayfamızın adı bu yüzden Mutfak Yemekleri. Ne yapalım Türkiyenin ekonomik durumu bizi bu yönde itmektedir. Maalesef siyasetçiler bizim paraları yemektedirler. Yoksa ben niye web sayfaları ile uğraşayım. Benide anlayın. Sırf Googlebot lar sayfayı ziyaret etmiyor diye yapmak zorunda kaldığım şeylere bakın.Ayrıca benim diğer bir çok sayfam wardır.Aşağıda onların linklerini paylaşıyorum.spc

faucetclaim

litecoinfaucet

winwinclick

winwindog.ml

winwindog.cf

Tabi ki bu sayfaları bakmak ucuz olmuyor. Domain ve Hosting şirketleri sürekli para istemektedir. Ne yapalım bizde para kazanmak zorundayız. Bütün hayat bundan ibaret. Tabi ki sizlere Mutfak Yemeklerini ziyret edin diyede illaki de yalvarmayacağım. Ama bu saçmalığımda yazmak zorundayım. Ne yapalım. İllaki en az 400 kelime olması istenmektedir nasıl başaracağız bunları bende çözemedim. Artık sıkılmaya başladım ama 400 kelime için devam yazmalıyım.

Bir yanıt yazın