Plank hareketi ile karın yağlarını eritin

Plank hareketi

Plank hareketi karın yağlarını rahatlıkla eritmeye yarar

Plank hareketi ile karın yağlarınızı çok rahatlıkla eritip formunuza hızlı bir şekilde kavuşmuş olursunuz. Herkes tabiki muhteşem yağsız bir karın bölgesini hayal eder ama bu oldukça zordur.

 

Plank hareketi
Plank hareketi

 

Peki Plank ile bunu nasıl başarabilirim?

Plank ile gereksiz göbek yağlarından kurtulmak mı istiyorsunuz? Burada sizin için 9 etkili karın egzersizi ve ücretsiz bir antrenman planımız var. Karın egzersiziniz bir daha asla sıkıcı olmayacak. Merak etme Aşağıdaki hususlara dikkat ederseniz doğru yoldasınız.

 

Etkili bir karın kası eğitimi için temel bilgiler

Karın yağlarınızı eritmeniz çeşitli faktörlere bağlıdır. En önemli faktör vücut yağ oranınızdır. Karın kaslarınız için en iyi egzersizler, vücut yağ yüzdeniz çok yüksekse umduğunuz sonuçları vermez. Görünür karın kaslarınıza sahip olmanızı kolaylaştırmak için sadece birkaç diyet beslenme ve antrenman ile yapabilirsiniz.

Plank

Plank, sadece vücut ağırlığı gerektiren statik bir egzersizdir. Klasik plank, şınav gibidir, ancak üst bedeniniz önkollarınızda desteklenir. Dirsekler omuz genişliğinde açık, ön kollar birbirine paralel – alternatif olarak eller de dokunabilir. Tüm vücut gergin, sadece ayak parmakları ve önkollar yere değiyor. Karnınızın veya kalçalarınızın sarkmadığından emin olun.

Plank 30 saniye tutmaya çalışın ve zamanla biriktirin. Plank hareketlerine devam ettikçe büyük bir başarı duygusuna sahip olacaksınız. Burada karın, kol, sırt, gövde ve bacak kasları tüm hızıyla çalıştırılır. Bu egzersiz vücuda meydan okumak ve hızlı kilo vermek için harikadır.

Değişken olarak isterseniz aynı hareketi ayakları değiştirerek kaldırıp da yapabilir, ancak bunu iler ki seviyelerde tavsiye ederim.

Yağsız bir karın bölgesi hayalinizin gerçekleşmesi için günlük bir kalori açığına ihtiyacınız var. Bu, gün boyunca tükettiğinizden daha az kalori almanız gerektiği anlamına gelir. Tabii ki o kadar basit değil. Pizza, makarna, kek ve diğer sağlıksız yiyeceklere alternatiflere ihtiyaç vardır. Sağlıksız atıştırmalıklar için sağlıklı alternatifleri nasıl bulabileceğinizi diğer yazılarımızda öğrenebilirsiniz. Düzenli eğitim ve doğru egzersizler de yardımcı olur.

Günde 500 kaloriden fazla tasarruf etmenizi sağlayan zorlu diyetler, uzun vadede verimsizdir. Vücudunuz kendini emniyete alır ve normalden daha az kalori kullanır. Muhtemelen kendinizi zayıf hisedeceksiniz, dolayısıyla her zamanki gibi yemeye başlarsanız, vücudunuz alabileceği tüm kalorileri anında yedek olarak depolayacaktır. Yo-yo etkisi dediğimiz olay olur ve eskisinden daha fazla kilo alabilirsiniz.

[wp-rss-aggregator template=”Default”]
Biz kimiz:Bizler sizlere en güzel hizmeti vermek için bir yemek sayfası kurduk. Bu sayfadan dünya mutfağına ait tüm yemek tariflerine ulaşaçaksınız. Bizim amacımız Google Analystik ile verileri üst seviyelere çıkartıp, Google Adsense ile güzel reklam paraları kazanmak. Tabi ki bu durumda sizlerin bize yardımcı olması şarttır. Eğer sizler bize yardımcı olmaz sanız biz bunları hiçbir zaman başaramayacağız. Bu yüzden Google asdsese ile reklam almak için bu sayfalarda ki bu yazıyı gizli tutuyoruz.Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:web sitesiYoutube KanalıFacebook kanalıinstagram kanalıBuralara tıklayarak bizlere yardımcı olup üye olun. Bizim öncelikli hedefimiz bu sayfaların hepsinden para kazanıp zengin olmak. Çünkü gerisi fasa fiso. Tabi ki bu çok zor bir süreç ve Adsese’ye kabul ettirmek bir o kadarda zor oluyor.Bu sayfayı ziyaret edin ve bol bol lezzetli yemekler yapın. Sayfamızın adı bu yüzden Mutfak Yemekleri. Ne yapalım Türkiyenin ekonomik durumu bizi bu yönde itmektedir. Maalesef siyasetçiler bizim paraları yemektedirler. Yoksa ben niye web sayfaları ile uğraşayım. Benide anlayın. Sırf Googlebot lar sayfayı ziyaret etmiyor diye yapmak zorunda kaldığım şeylere bakın.Ayrıca benim diğer bir çok sayfam wardır.Aşağıda onların linklerini paylaşıyorum.spcfaucetclaimlitecoinfaucetwinwinclick winwindog.ml winwindog.cf Tabi ki bu sayfaları bakmak ucuz olmuyor. Domain ve Hosting şirketleri sürekli para istemektedir. Ne yapalım bizde para kazanmak zorundayız. Bütün hayat bundan ibaret. Tabi ki sizlere Mutfak Yemeklerini ziyret edin diyede illaki de yalvarmayacağım. Ama bu saçmalığımda yazmak zorundayım. Ne yapalım. İllaki en az 400 kelime olması istenmektedir nasıl başaracağız bunları bende çözemedim. Artık sıkılmaya başladım ama 400 kelime için devam yazmalıyım.

Bir yanıt yazın