Diyet dünyasından mitler ve efsaneler dikkat!

Diyet Yapmak

Diyet özelliklerin mitler ve efsaneler

Şok diyet kasları etkiler

Hızlı kilo vermek uzun vadede sizi şişmanlatır. Kilo verirken sadece sevilmeyen yağ rezervleri değil, vücuttaki protein de erir. 10 kilo verirseniz, 7 kilo yağ ve 3 kilo proteinden zengin kas kütlesi kaybedersiniz. Ancak daha az kas da daha az enerji gerektirir ve yemek yerken kendinizi daha da sınırlamanız gerekir, aksi takdirde fazlalık tekrar yağ olarak depolanır.

Diyet Yapmak
Diyet Yapmak

Yemek alışkanlıkların kiloyu etkilemesi

100 yıl önce ABD’li doktor William Howard Hay, vücudun protein ve karbonhidratları aynı anda sindiremediğini, her ikisinin de bir öğünde birlikte hiperasidite ve obeziteye yol açtığını açıklamıştı. Ancak, ayırma ilkesi gerçekten çalışmıyor ve bu konuda güvenilir bir çalışma yok. Bilime göre insan vücudu, aynı anda protein ve karbonhidratları mükemmel bir şekilde sindirme yeteneğine sahiptir. Ayırma olsun ya da olmasın, sonuç şudur: bilinçli bir şekilde yerseniz, daha fazla sebze, meyve ve tam tahıl ürünleri de yersiniz ve zayıf kalırsınız, çünkü kilo vermedeki başarı, ayrılmaya değil, doğru gıdayı seçmeye bağlıdır.

Düşük Karbonhidrat: Geçmeyen karbonhidratlar

ABD’de “karbonhidratlardan uzak durma” akımı yaratıldı. Bu nedenle, düşük yağ trendinden sonra karbonhidratlar boşa gitti. Müsli, ekmek ve tatlılar bizi şişmanlatıyor. Teorideki sorun: Eğer karbonhidratsız yaparsanız, diğer bileşenlerle (protein, yağ) telafi edersiniz. Düşük karbonhidrat yaklaşımı, 1970’lerdeki Atkins diyeti fikriyle bağlantılıdır. Doktor Robert Atkins, enerji gereksinimini yağla kapatmayı ve karbonhidratlardan büyük ölçüde kaçınmayı önerdi. Karbonhidrat alımı yavaş yavaş “normal” seviyelere yükseltilir. Araştırmalar, hem düşük karbonhidratlı hem de az yağlı yiyicilerin başlangıçta kilo verdiğini, ancak uzun vadede kilonun korunamadığını göstermiştir. Bir diğer eksiklik: Atkins’in menüsünde çok az meyve ve sebze var. Diyet sadece tek taraflı değil, aynı zamanda vitaminlerden de yoksundur.

 

Kilo vermenin yolu var

Kilo vermenin yolu var ama ne yazık ki çoğu diyet bizi aç ve doyumsuz bırakıyor. Çok fazla adayınız varsa, siz açlığın yönlendirmesine hızla gideceksiniz ve denize gideceksiniz. Ancak kilo vermekte yetersiz olan bir yaşam şansı. Ve bu sadece üç adımda ve sağlıklı bir şekilde.

adayı:

yönlendirmenizi azaltın

kendine aç bırakmadan kilo ver

alışverişini hızlandır

Hızlı kilo vermek için yapmanız gereken tek şey için üç uygulama uygulamadır.

 

Diyet için en önemli kural : Daha az şeker ve sevişmek

En fazla, daha az şeker ve mısır nişastası (karbonhidrat) tüketin. Bu görünüm üzerinde bulunan etkinin üzerinde dengenizin üzerinde bir etki vardır. çünkü penceredeki penceredeki pencereden kapı kasasıdır.

Düşük maliyetli bir diyetle başlangıçtan itibaren, yağın depolarından atmak için daha fazla olur olur. Ölmek yerine bu yağları yakmaya başlar.

Düşük bütçeli sistemn bir başka sistem de barbarların fazladan ve suyu içindedir. Bu sadece şişkinliği kurtaramayacak durumda, aynı zamanda su tutulmasını da azaltır.

Bu ipucu gezinu parçası, sadece bir kiloya kadar vücut yağı ve yok edebilirsiniz – leti daha da bedeni!

alt sınıflar, kilolu yetersizlik şansılı ve düşük diyetleri olan bir çalışmadan alınmış.

Bir yanıt yazın