Çıtır Soğan Halkaları Burgerking gibi evde nasıl yapılır?

Herkes Çıtır Soğan Halkaları nı çok sever. Yedikçe ve bittikçe her zaman daha fazla olsa siye düşünür. Sonuçta her zaman evde nasıl yaparız diye kendimize sormuşuzdur.

Çıtır Soğan Halkaları
Çıtır Soğan Halkaları

 

Mükemmel Çıtır Soğan Halkaları yapmak için neler gerekli

Bazen internette hemen gözünüze çarpan bir tarifle karşılaşırsınız. Çıtır Soğan Halkaları da örneklerden biridir. Vay! Sonuç etkileyici! diyeceksiniz. Ve bu da böyle bir tarif. Bu kadar az malzemeyle bu kadar harika bir yemek yapabileceğinizi kim düşünebilirdi? Sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz, hadi başlayalım…

Çıtır Soğan Halkaları için gerekli malzemeler nelerdir?

 

  • 1 büyük soğan, dilimlenmiş
  • 1 ¼ su bardağı normal un
  • 1 çay kaşığı kabartma tozu
  • 1 çay kaşığı tuz
  • 1 yumurta
  • 1 su bardağı süt veya gerektiği kadar
  • ¾ su bardağı galeta unu
  • Tatlandırmak için baharat karışımı
  • Kızartmak için veya gerektiği kadar sıvı yağ
Soğan Halkaları
Soğan Halkaları

Çıtır Soğan Halkaları yapılışı

Çıtır Soğan Halkaları için Yağı bir fritözde 185 °C’de ısıtın. Soğan dilimlerini halka halka kesin ve bir kenara koyun. Un, kabartma tozu ve tuzu küçük bir kapta karıştırın. Soğan dilimlerini tamamen kaplayana kadar un karışımına batırın ve sonra kenara alın. Bir çatal kullanarak yumurta ve sütü un karışımına karıştırın. Unlu halkaları meyilli batırın ve meyilli damlamayı durdurana kadar bir tel raf üzerinde boşaltın.

Çıtır Soğan halkaları galata ununa batırın

Galata ununu bir tabağa veya sığ bir kaseye yayın. Halkaları birer birer Galata ununa içine yerleştirin ve üzerini örtecek kadar her iki tarafını da bulandırın. Ardından fazla galata ununun kırıntıları hafifçe vurun. Dolgu çok iyi yapışmalıdır. İşlemi kalan halkalarla tekrarlayın.

Halkaları, altın kahverengi olana kadar 2 ila 3 dakika boyunca birer birer kızartın. Kağıt havluların üzerine boşaltın. Tuzla tatlandırıp servis yapın.

Bu, tüm aile ve arkadaşlar için harika bir tarif. Hatta eğlenceli bir aktivite olarak birlikte yapabilirsiniz. Ne düşünüyorsun? Bu evde yapacağınız bir tarif mi?

Bizimlen yorumda tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz. 🙂 🙂

 


Biz kimiz:Bizler sizlere en güzel hizmeti vermek için bir yemek sayfası kurduk. Bu sayfadan dünya mutfağına ait tüm yemek tariflerine ulaşaçaksınız. Bizim amacımız Google Analystik ile verileri üst seviyelere çıkartıp, Google Adsense ile güzel reklam paraları kazanmak. Tabi ki bu durumda sizlerin bize yardımcı olması şarttır. Eğer sizler bize yardımcı olmaz sanız biz bunları hiçbir zaman başaramayacağız. Bu yüzden Google asdsese ile reklam almak için bu sayfalarda ki bu yazıyı gizli tutuyoruz.Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:web sitesiYoutube KanalıFacebook kanalıinstagram kanalıBuralara tıklayarak bizlere yardımcı olup üye olun. Bizim öncelikli hedefimiz bu sayfaların hepsinden para kazanıp zengin olmak. Çünkü gerisi fasa fiso. Tabi ki bu çok zor bir süreç ve Adsese’ye kabul ettirmek bir o kadarda zor oluyor.Bu sayfayı ziyaret edin ve bol bol lezzetli yemekler yapın. Sayfamızın adı bu yüzden Mutfak Yemekleri. Ne yapalım Türkiyenin ekonomik durumu bizi bu yönde itmektedir. Maalesef siyasetçiler bizim paraları yemektedirler. Yoksa ben niye web sayfaları ile uğraşayım. Benide anlayın. Sırf Googlebot lar sayfayı ziyaret etmiyor diye yapmak zorunda kaldığım şeylere bakın.Ayrıca benim diğer bir çok sayfam wardır.Aşağıda onların linklerini paylaşıyorum.spcfaucetclaimlitecoinfaucetwinwinclick winwindog.ml winwindog.cf

Tabi ki bu sayfaları bakmak ucuz olmuyor. Domain ve Hosting şirketleri sürekli para istemektedir. Ne yapalım bizde para kazanmak zorundayız. Bütün hayat bundan ibaret. Tabi ki sizlere Mutfak Yemeklerini ziyret edin diyede illaki de yalvarmayacağım. Ama bu saçmalığımda yazmak zorundayım. Ne yapalım. İllaki en az 400 kelime olması istenmektedir nasıl başaracağız bunları bende çözemedim. Artık sıkılmaya başladım ama 400 kelime için devam yazmalıyım.

Summary
recipe image
Recipe Name
Çıtır Soğan Halkaları evde nasıl yapılır?
Author Name
Published On
Preparation Time
Cook Time
Total Time

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kadınlar bizim en değerli varlıklarımızdır, onlar olmasaydı insanlık olmazdı. Kadınlarımız için yemek tarifleri, diyet, kokteyller ve diğer dergi konularını sunuyoruz. ekte konular listemiz : Magazinimizde Yemek tarifleri, Alman yemekleri, Magazin ve yemekleri,diyet, nasıl, alman, için, türk, diğer, nedir, tavuk, yemeği, tarifi, çok, kabak, Çin, kilo konuları geçmektedir.

Gelecek KADIN ile başlar

Magazinimizde Yemek tarifleri, Alman yemekleri, Magazin ve yemekleri,diyet, nasıl, alman, için, türk, diğer, nedir, tavuk, yemeği, tarifi, çok, kabak, Çin, kilo konuları geçmektedir.

zucchini hummus salt and vinegar personality ravioli squat lasagna confidence cosmopoiltan onion rings mold ice cream waekening recipes diet cocktails other Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix
Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix
//thaudray.com/4/4329303 https://yonhelioliskor.com/pfe/current/tag.min.js?z=4495650
%d blogcu bunu beğendi: