Amber Heard ve Johnny Depp arasında neler oluyor?

Amber Heard and Johnny Depp

Amber Heard’ın Johnny Depp hakkında şok edici açıklamaları ve dördüncü haftadaki önemli açıklamaları

Amber Heard ve Johnny Depp arasında neler oluyor?
Amber Heard ve Johnny Depp arasında neler oluyor?

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki karalama davasının dördüncü haftasında, aktris kendisi tanık kürsüsüne çıktı.

Amber Heard ve Johnny Depp – Pek çok kişinin beklediği an buydu: Virginia, Fairfax’taki karalama davasının dördüncü haftasında, Amber Heard bizzat tanık kürsüsüne çıktı ve Johnny Depp ile olan deneyimi hakkında ifade verdi. Ama tanık kürsüsündeki tek kişi o değildi. Olanların bir özeti.

Johnny Depp ve Amber Heard mahkemede tartıştı

Mahkemedeki diğer tanıklar arasında, eski bir Heard hemşiresi olan Depp’in güvenlik görevlisi ve Johnny Depp’in muhasebecisi olan Michael Spindler vardı. Ayrıca aktörün menajeri Jack Whigham, eğlence avukatı Richard Marks ve psikolog Dr. DawnHughes.

Depp’in ekibi tarafından tutulan bir psikolog, üçüncü haftada ifade verdikten ve Amber Heard’ın sınırda kişilik bozukluğuna sahip olduğunu tespit ettikten sonra, Hughes aktrisin zihinsel durumu hakkında konuşmaya başladı. Hughes, Amber Heard’ın Johnny Depp ile evliliği sırasında kendisine getirdiği rahatsız edici durumları özetledi. Jüri cinsel istismar, duygusal bağımlılık ve fiziksel şiddetten bahsetti.

Bu arada Ajan Whigham, Karayip Korsanları filmleri sona erdiğinde Johnny Depp’in yaklaşık 22,5 milyon dolar kaybettiğini ifade etti. Avukat Richard Marks, Amber Heard’ın aile içi şiddetle ilgili yazdığı Washington Post makalesinin Depp’in Hollywood’dan inişinde etkili olduğunu söyledi.

Hayatı, filmleri Çığlık kraliçesinden dünyanın podyumlarına: Amber Heard, Johnny Depp’in eski sevgilisinden daha fazlasıdır.

Amber Heard’ın şu anda en sık görüldüğü rol bu: 36 yaşındaki oyuncu, eski kocası Johnny Depp’e karşı sansasyonel bir davanın merkezinde. Heard aslında başarılı bir oyuncu. 22 Nisan 1986’da Austin, Teksas’ta doğdu. 2004 yılından itibaren ilk olarak dizi ve filmlerde yardımcı rollerde yer aldı.

Amber Heard tanık kürsüsünde
Amber Heard’ın açıklamaları merakla beklenirken, avukatı Elaine Bredehoft tarafından sorulan “Aquaman” oyuncusu Hollywood’daki zamanının başlangıcını takip etti. O zamanlar nasıl çok az para kazandığını ve otobüste seçmelere dönüştüğünü. Ayrıca, “The Rum Diary” adlı film projesinin oyuncu kadrosundan sonra Johnny Depp ile nasıl tanıştığını ve Porto Riko’daki çekimler sırasında nasıl çatırdadığını anlattı.

Heard özellikle jüriye hitap etti. Bu arada Johnny Depp eski karısına bakmadı, notlarına büyülenmiş gibi baktı ya da ara sıra avukatına döndü. İlişkilerindeki ilk şiddet olayı olduğuna inanılan olay hakkında Heard, “Bunu asla unutmayacağım, hayatımı değiştirdi” dedi. Depp’in üst kol dövmesini sorduğu için yüzüne üç kez tokat attığı söyleniyor.

“Çok üzgün görünüyordu ama onu affedemedim çünkü bu bir daha olacağı anlamına geliyor. Kalktım, arabama yürüdüm ve tek kelime etmedim” diye hatırlıyor. Amber Heard, birlikte geçirdikleri yıllarda Depp’in şiddet dolu kaçışlarının tetikleyicisinin genellikle uyuşturucular olduğunu bildirdi. Ayrıca, arkadaşlarıyla bir karavan parkında bir grup tatilini hatırlayarak, aşırı derecede kıskanç olduğunu söyledi. Orada arkadaşlarıyla birlikte uyuşturucu tüketen çift, kendisinin mantar yediğini söyledi. Bir arkadaşı başını Heard’ın omzuna koyduğunda, Depp’in çıldırdığı ve arkadaşının bileğini burktuğu söylenir. Karavanına geri döndüğünde durum tırmandı.

Uyuşturucu kaçakçılığı ve şiddet

Heard, Depp’in kokainini aradığını iddia etti ve iddiaya göre onu saklamakla suçladı. “Beni hissetmeye başladı, elbisemi yırttı. Göğüslerimi tuttu, kalçalarıma dokundu, iç çamaşırımı yırttı ve sonra bir üst arama yaptı. Kokaini, kokaini aradığını söyledi” dedi. . “Parmaklarını içime soktu. Orada öylece durup aptal ışığa baktım, ne yapacağımı bilemedim. Parmaklarını büktü. Onu durdurmadım ya da başka bir şey,” diye hıçkırdı. Heard, anket sırasında, ilişkileri boyunca Depp’in defalarca şiddet gördüğünü, onu dövdüğünü, ittiğini ve tehdit ettiğini söyledi.

Tanıklığının ikinci gününde oyuncu daha fazla ayrıntı açıkladı. 2014’te Depp, bir tartışma sırasında koltuk değiştirmek istediğinde uyuşturucu etkisindeyken uçakta ona saldırdı: “Bu botu sırtımda hissediyorum. Sadece sırtıma tekme attı. Yere düştüm” dedi. Perşembe günü birkaç saat avukatının sorularını yanıtlayan Heard, gözyaşlarına hakim olamadı. Heard’in hukuk ekibi, örneğin üst kolunda bir çürük olan aktrisin fotoğraflarını gösterdi.

Hayatlarının anlayışı

Ayrıca Depp’in patolojik olarak kıskanç olduğunu da ifade etti. Amber Heard’ın bir filmde birlikte çalıştığı aktör James Franco, onun için özel bir sorundu.

Heard’in açıklamalarının ardından Johnny Depp’in ekibi, 36 yaşındaki oyuncuyu dolaylı olarak yalan söylemekle suçlayan bir açıklama yayınladı. Aktörün bir temsilcisi People dergisine, “Bay Depp’in avukatlarının geçen ayki açılış konuşmalarında doğru bir şekilde tahmin ettiği gibi, Bayan Heard, doğrudan sorgulamasında gerçekten de ‘hayatının vizyonunu’ sağladı” dedi. Duruşmaya ara verildikten sonra Amber Heard, ek ifadelerle 16 Mayıs’ta mahkemeye geri dönecek.

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

#

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

web sitesi

Youtube Kanalı

Facebook kanalı

instagram kanalı

spc

faucetclaim

litecoinfaucet

winwinclick

winwindog.ml

winwindog.cf

Bir yanıt yazın