Zayıflama planı ve Egzersiz planı

Zayıflama planı ve Egzersiz planı

Zayıflama Egzersizleri için Liste ve Plan nedir?

 

Zayıflamak için Mutlaka bir Egzersiz planı yapmalısınız. Sizlerin zayıflamak için gerekli olan listeyi ve daha sonraki sayfalarda hareketlerin açıklamalarını yapacağız.

Zayıflama planı ve Egzersiz planı
Zayıflama planı ve Egzersiz planı

Zayıflama planı ve Egzersiz planı neden çok önemlidir?

Zayıflama planı ve Egzersiz planı çalışmalarınızı evde disipline almanıza yarar. Çoğunlukla insanlar evde çalışma yaparken disiplinsiz olmaktadırlar. İlk haftaları zor olmakta ve genelde Zayıflamak için Egzersiz yapan hanımların %75 çalışmaya bırakmaktadır.

Yoksa siz %25 başarılı olanları arasına girmek istemiyormusunuz?

Bu listeleri ve çalışmaları uygularken Pahalı spor salonlarına gitmeniz gerekmez ve tamamen sadece ücretsizdir. Spor salonlara insanların ihtiyaç duyması nın sebebi iç disiplini olmaması veya insanlar ile sosyalleşmek içindir.

Disiplin Zayıflama planı ve Egzersiz planı için gereklidir

Temel olarak Zayıflama planı ve Egzersiz planına uymaz iseniz bütün çabalarınız boşa gider. Dolayısıyla Planlı bir şekilde egzersizlerinizi yaparsanız zaman içeresinde başarıya varacaksınız. Sağlık için zaten bunu her zaman bir kültür haline getirmelisiniz ve bundan dolayı mutluluk duyacaksınız. Çocuklarınız sizi örnek alacak ve gelecek nesiller daha sağlıklı olacaktır.

Temel olarak aşağıdaki resimde sizlere bu konuda bir liste vereceğiz tabi ki bu liste sizlere bir haftalık olarak karşınıza çıkacaktır. Listedeki miktarlar her geçen hafta arttırarak devam etmeniz gerekmektedir. Gerçekten ne kadar iyileşme yaşadığınızı zaman içerisinde fark edeceksiniz.

Zayıflama planı ve Egzersiz planı
Zayıflama planı ve Egzersiz planı

 

Bu Planı yeni resmi yeni sayfada aç diyerek inceleyebilirsiniz yada resmi indir yaparak kayıt edebilirsiniz. Bu gördünüz bir haftalık başlangıç plandır. Aşağı yukarı 3 Hafta tekrarladıktan sonra hareket miktarlarını 5 er adet hareket ederek artırmanız gerekir. Eğer hızlı bir şekilde artırmaya giderseniz kaslarınıza kramp girer ve sizde zaten daha sonra keyif almadığınız için çalışmaları bırakırsınız ki, bizde bunu istemeyiz. Bu plan sadece sizin için bir taslak olmalıdır ve daha sonraki haftalar Egzersizleri tanıttığımız sayfalardaki hareketleri ilave ederek genişletmeniz lazım.

[wp-rss-aggregator template=”Default”]
Biz kimiz:Bizler sizlere en güzel hizmeti vermek için bir yemek sayfası kurduk. Bu sayfadan dünya mutfağına ait tüm yemek tariflerine ulaşaçaksınız. Bizim amacımız Google Analystik ile verileri üst seviyelere çıkartıp, Google Adsense ile güzel reklam paraları kazanmak. Tabi ki bu durumda sizlerin bize yardımcı olması şarttır. Eğer sizler bize yardımcı olmaz sanız biz bunları hiçbir zaman başaramayacağız. Bu yüzden Google asdsese ile reklam almak için bu sayfalarda ki bu yazıyı gizli tutuyoruz.Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:web sitesiYoutube KanalıFacebook kanalıinstagram kanalıBuralara tıklayarak bizlere yardımcı olup üye olun. Bizim öncelikli hedefimiz bu sayfaların hepsinden para kazanıp zengin olmak. Çünkü gerisi fasa fiso. Tabi ki bu çok zor bir süreç ve Adsese’ye kabul ettirmek bir o kadarda zor oluyor.Bu sayfayı ziyaret edin ve bol bol lezzetli yemekler yapın. Sayfamızın adı bu yüzden Mutfak Yemekleri. Ne yapalım Türkiyenin ekonomik durumu bizi bu yönde itmektedir. Maalesef siyasetçiler bizim paraları yemektedirler. Yoksa ben niye web sayfaları ile uğraşayım. Benide anlayın. Sırf Googlebot lar sayfayı ziyaret etmiyor diye yapmak zorunda kaldığım şeylere bakın.Ayrıca benim diğer bir çok sayfam wardır.Aşağıda onların linklerini paylaşıyorum.

spc

faucetclaim

litecoinfaucet

winwinclick

winwindog.ml

winwindog.cf

Tabi ki bu sayfaları bakmak ucuz olmuyor. Domain ve Hosting şirketleri sürekli para istemektedir. Ne yapalım bizde para kazanmak zorundayız. Bütün hayat bundan ibaret. Tabi ki sizlere Mutfak Yemeklerini ziyret edin diyede illaki de yalvarmayacağım. Ama bu saçmalığımda yazmak zorundayım. Ne yapalım. İllaki en az 400 kelime olması istenmektedir nasıl başaracağız bunları bende çözemedim. Artık sıkılmaya başladım ama 400 kelime için devam yazmalıyım.

Bir cevap yazın