Parmaklarınız kişiliğiniz hakkında neler söyler?

Parmaklarınız kişiliğiniz

Parmaklarınız kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya koyuyor. Hangi parmakların var?

 

Parmaklarınız kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabilir. Parmaklarınızı burada kendinizi değerlendirdiğinizde çok şaşırtıcı sonuçlara varacaksınız.

 

Parmaklarınız kişiliğiniz
Parmaklarınız kişiliğiniz

 

Bu araştırmanın Parmaklarınızın kişiliğiniz için bazı şaşırtıcı sonuçları var!

Araştırma devam ediyor ve çoğu fark edilmiyor, ancak bazen paylaşılmayacak kadar ilginç birkaç bulguyla karşılaşıyoruz. Yeni gerçekleri ortaya çıkarmak, bazen bilmemeyi dilediğiniz şeyleri ortaya çıkarsa bile eğlenceli olabilir. Bir de sonuçların doğru olup olmadığının her zaman tam olarak açık olmaması sorunu var.

Parmak

Neyse ki, bugün sizin için sahip olduğumuz gerçekler komik türden! Çünkü elinizin kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya çıkarabileceği ortaya çıktı. Bu gerçekten garip ama sonraki kısımda parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında ne söylediğini öğrenebilirsiniz!

İşin sırrı yüzük parmağında ve işaret parmağında yatıyor çünkü araştırmalara göre aslında nasıl bir insan olduğunuz hakkında çok şey söyleyebilirler. Ancak bu test sadece erkekler için geçerlidir çünkü bu parmakların uzunluğu erkeklerde testosteron seviyesini gösterir. Üç tip vardır: A, B ve C.

 

A. Yüzük parmağı işaret parmağından daha uzun

Burada yakışıklı erkeklerden bahsediyoruz. Çekicidirler ve herkesle iyi geçinirler. Bununla birlikte, aynı zamanda biraz agresif ve risk almak için hızlıdırlar. Bu aynı zamanda bu adamın genellikle daha kısa yüzük parmağı olan yaşıtlarından daha fazla para kazandığı anlamına gelir.

B. Yüzük parmağı işaret parmağından daha kısa

Bu ellere sahip erkekler kendilerine çok güvenirler ve hatta biraz narsist olabilirler. Bu insanlar sık ​​sık yalnız kalmaktan rahatsız olmazlar ve rahatsız edilmekten hoşlanmazlar. Ancak, aşk söz konusu olduğunda, ilk adımı atmamaya ve inisiyatif almaya meyilli oldukları için kendilerine daha az güvenirler.

C. Yüzük parmağı ve işaret parmağı aynı uzunlukta

Belki bu kadarı yeter… Bu ellere sahip erkekler iyi müzakerecilerdir, çok sadık ve sevecendir. Bu adamla her şey dengede. Sakindirler ve sanki her şey düzenliymiş gibi her şey yolunda gidiyormuş gibi görünür.

Ne düşünüyorsun? Bu kategorilerden herhangi birinde kendinizi veya başka birini tanıyor musunuz?

Yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın!! 🙂 🙂

[saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h2″ question-0=”Parmaklarınız kişiliğiniz hakkında ne söyler?” answer-0=”Parmaklarınız Kişiliğinizi yansıtır. Bu sayede Karakter analizi yapabilirsiniz.” image-0=”975″ headline-1=”h2″ question-1=”Parmaklarınız uzunlukları ve anlamları nedir?” answer-1=”Araştırma devam ediyor ve çoğu fark edilmiyor, ancak bazen paylaşılmayacak kadar ilginç birkaç bulguyla karşılaşıyoruz. Yeni gerçekleri ortaya çıkarmak, bazen bilmemeyi dilediğiniz şeyleri ortaya çıkarsa bile eğlenceli olabilir. Bir de sonuçların doğru olup olmadığının her zaman tam olarak açık olmaması sorunu var.” image-1=”975″ count=”2″ html=”true”]

[saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h2″ question-0=”Kaç Tip Parmak vardır?” answer-0=”şin sırrı yüzük parmağında ve işaret parmağında yatıyor çünkü araştırmalara göre aslında nasıl bir insan olduğunuz hakkında çok şey söyleyebilirler. Ancak bu test sadece erkekler için geçerlidir çünkü bu parmakların uzunluğu erkeklerde testosteron seviyesini gösterir. Üç tip vardır: A, B ve C.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Yüzük parmağı işaret parmağından daha uzun ise?” answer-1=”Burada yakışıklı erkeklerden bahsediyoruz. Çekicidirler ve herkesle iyi geçinirler. Bununla birlikte, aynı zamanda biraz agresif ve risk almak için hızlıdırlar. Bu aynı zamanda bu adamın genellikle daha kısa yüzük parmağı olan yaşıtlarından daha fazla para kazandığı anlamına gelir. B. Yüzük parmağı işaret parmağından daha kısa” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”Yüzük parmağı ve işaret parmağı aynı uzunluktaysa ne anlama geliyor?” answer-2=”Belki bu kadarı yeter… Bu ellere sahip erkekler iyi müzakerecilerdir, çok sadık ve sevecendir. Bu adamla her şey dengede. Sakindirler ve sanki her şey düzenliymiş gibi her şey yolunda gidiyormuş gibi görünür.” image-2=”” count=”3″ html=”true”]

[saswp_tiny_howto headline-0=”h2″ step_title-0=”Yüzük parmağı işaret parmağından daha uzunsa ne anlama geliyor?” step_description-0=”Burada yakışıklı erkeklerden bahsediyoruz. Çekicidirler ve herkesle iyi geçinirler. Bununla birlikte, aynı zamanda biraz agresif ve risk almak için hızlıdırlar. Bu aynı zamanda bu adamın genellikle daha kısa yüzük parmağı olan yaşıtlarından daha fazla para kazandığı anlamına gelir.” image-0=”” headline-1=”h3″ step_title-1=”Yüzük parmağı işaret parmağından daha kısaysa ne anlama geliyor?” step_description-1=”Bu ellere sahip erkekler kendilerine çok güvenirler ve hatta biraz narsist olabilirler. Bu insanlar sık ​​sık yalnız kalmaktan rahatsız olmazlar ve rahatsız edilmekten hoşlanmazlar. Ancak, aşk söz konusu olduğunda, ilk adımı atmamaya ve inisiyatif almaya meyilli oldukları için kendilerine daha az güvenirler.” image-1=”” headline-2=”h3″ step_title-2=”Yüzük parmağı ve işaret parmağı aynı uzunluktaysa ne anlama geliyor?” step_description-2=”Belki bu kadarı yeter… Bu ellere sahip erkekler iyi müzakerecilerdir, çok sadık ve sevecendir. Bu adamla her şey dengede. Sakindirler ve sanki her şey düzenliymiş gibi her şey yolunda gidiyormuş gibi görünür. Ne düşünüyorsun? Bu kategorilerden herhangi birinde kendinizi veya başka birini tanıyor musunuz?” image-2=”” count=”3″ html=”true” days=”0″ hours=”0″ minutes=”0″ cost_currency=”0″ cost=”0″ description=”Araştırma devam ediyor ve çoğu fark edilmiyor, ancak bazen paylaşılmayacak kadar ilginç birkaç bulguyla karşılaşıyoruz. Yeni gerçekleri ortaya çıkarmak, bazen bilmemeyi dilediğiniz şeyleri ortaya çıkarsa bile eğlenceli olabilir. Bir de sonuçların doğru olup olmadığının her zaman tam olarak açık olmaması sorunu var.”]

Parmaklarınız kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya koyuyor. Hangi parmakların var?Parmaklarınız kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya koyuyor. Hangi parmakların var?[wp-rss-aggregator template=”Default”]
Biz kimiz:Bizler sizlere en güzel hizmeti vermek için bir yemek sayfası kurduk. Bu sayfadan dünya mutfağına ait tüm yemek tariflerine ulaşaçaksınız. Bizim amacımız Google Analystik ile verileri üst seviyelere çıkartıp, Google Adsense ile güzel reklam paraları kazanmak. Tabi ki bu durumda sizlerin bize yardımcı olması şarttır. Eğer sizler bize yardımcı olmaz sanız biz bunları hiçbir zaman başaramayacağız. Bu yüzden Google asdsese ile reklam almak için bu sayfalarda ki bu yazıyı gizli tutuyoruz.Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:web sitesiYoutube KanalıFacebook kanalıinstagram kanalıBuralara tıklayarak bizlere yardımcı olup üye olun. Bizim öncelikli hedefimiz bu sayfaların hepsinden para kazanıp zengin olmak. Çünkü gerisi fasa fiso. Tabi ki bu çok zor bir süreç ve Adsese’ye kabul ettirmek bir o kadarda zor oluyor.Bu sayfayı ziyaret edin ve bol bol lezzetli yemekler yapın. Sayfamızın adı bu yüzden Mutfak Yemekleri. Ne yapalım Türkiyenin ekonomik durumu bizi bu yönde itmektedir. Maalesef siyasetçiler bizim paraları yemektedirler. Yoksa ben niye web sayfaları ile uğraşayım. Benide anlayın. Sırf Googlebot lar sayfayı ziyaret etmiyor diye yapmak zorunda kaldığım şeylere bakın.Ayrıca benim diğer bir çok sayfam wardır.Aşağıda onların linklerini paylaşıyorum.spcfaucetclaimlitecoinfaucetwinwinclick winwindog.ml winwindog.cf Tabi ki bu sayfaları bakmak ucuz olmuyor. Domain ve Hosting şirketleri sürekli para istemektedir. Ne yapalım bizde para kazanmak zorundayız. Bütün hayat bundan ibaret. Tabi ki sizlere Mutfak Yemeklerini ziyret edin diyede illaki de yalvarmayacağım. Ama bu saçmalığımda yazmak zorundayım. Ne yapalım. İllaki en az 400 kelime olması istenmektedir nasıl başaracağız bunları bende çözemedim. Artık sıkılmaya başladım ama 400 kelime için devam yazmalıyım.

Bir yanıt yazın