Kadınlar erkeklerden ne bekler? Bu sorunun yanıtı ne?

Kadınlar erkeklerden ne bekler

Kadınlar erkeklerden ne bekler, bilmeniz gereken 10 kural

Kadınlar erkeklerden ne bekler?” diye sorulduğunda, bugün birçok erkek, bir erkeğin kadının dünyası için beraberinde getirmesi gereken nitelik ve görevlerin kontrol listesinin birçok kez genişlediği hissine sahiptir. Talepler artmış görünüyor. Akşamları mamutu öldürmek için ava çıkıp mağaranın önünde nöbet tutarken, artık bu neredeyse imkansız bir denklemdir. Ama maalesef bunların hepsi bilen halan mutluluk için yeterli olmadığı görülmektedir.

"<yoastmark

Kadınlar dış görünüş konusunda erkeklerde nelerden hoşlanır?

Uzun boylu, koyu saçlı, atletik – istatistiklere göre kadınların istediğini somutlaştıran tüm özellikler. Memnuniyetle iki veya üç yaş farkı olsun. Anketlere göre, kadınlar bu tarz erkeklerden hoşlanıyor. Ama bunlar dış etkenler. Bir yerlerde, tıknaz kel bir adamla zayıflayan kadının ilişkisi var. Ve “Kadınlar erkeklerden ne ister?” sorusuna kim cevap verir?

Başka bir deyişle, tüm bu soruların tek bir cevabı yoktur. Ancak kadınların bir ilişkide ne istediği ve beklediği açıktır. “Doğru kişi mi?” sorusuna gelince vazgeçemeyeceği şeyler vardır.

Erkekler kadınların gerçekten ne istediğini nasıl anlar?

1. Güvenilirlik

“Bir adam, bir kelime” sözü onun için bir anlam ifade ediyor ve kadınların ne istediğini özetliyor. Örneğin, tutabileceğinden fazlasını vaat etmemesi. Büyük şeylerde olduğu kadar küçük şeylerde de sözünü tutmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor. “Seni akşam 8’de alırım” diyen ve belirlenen saatte gelen adam, ilk buluşmada “üzgünüm, sonra geleceğim” diyen adamdan çok daha fazla puan alıyor.

İpucu: Kendinizi tek seferlik vaatler ve eylemlerle sınırlamayın. Güvenilirlik ancak devamlılıkta görülebilir. Sözleri eylemlerle takip edin ve görevlerinize dikkat edin. Küçük rutin aktiviteler genellikle yeterlidir. İdeal olarak, o size sormadan önce çöpü çıkaracaksınız.

2. Mizah

Bir erkek bir kadını güldürürse, aşkta şansı artar. Hayat olduğu gibi yeterince stresli. Aynı şeylere pastayı gülen biriyle paylaşmak ne kadar daha eğlenceli. Mizah, flört ederken de ve aynı zamanda mutlu bir ilişkide bağlanır.

İpucu: Hemen bir komedyen olarak mutasyona uğramanız gerekmez. Mizah geni herkeste eşit derecede doğuştan değildir. Kendi kendine öğrenebilin ir. Kendine gülebilen bir erkek, sağlıklı bir özgüvene işaret eder ve otomatik olarak kadınlara çekici gelir.

3. Güven, kadınların bir ilişkide ne istediğini ortaya çıkarır

Karşındakine gerçekten güvenebilme duygusu olmadan, bir karşılaşma aşka dönüşmez. Kadınlar ona gerçek benliklerini göstermek isterler Şu duygunun özlemini çekerler: Burada ben olabilirim.

İpucu: Güçlü adamı oynamayın. Zayıf yönlerinize sahip çıkın ve nerede savunmasız olabileceğiniz hakkında açıkça konuşun. Ona güvendiğini bu şekilde gösterirsin. Tersine, size güvenini verecektir.

4. Dürüstlük

Kadınlar kendilerine hiçbir şeymiş gibi davranmayan bir erkek isterler. Kim size aklında ne olduğunu, hayatta onun için neyin önemli olduğunu, aynı zamanda sınırlarının nerede olduğunu söyler. Onu bir yalan makinesine bağlamakla ilgili değil. Bu, kiminle uğraştığınızı bilmekle ilgilidir. Kadınların istediği bu.

İpucu: Dürüst ifadeler ve eleştiriler de öğrenilmelidir. Fikrinizi filtresiz onun önüne atmanız pek bir fayda sağlamaz. Sevmediğiniz şeyleri saygı, incelik ve incelikle aktarmaya çalışın.

5. Erkeklik

Erkeklik, evet lütfen! Bazıları fiziksel güç, kendine güvenen başka bir görünüm sergilerken, bir sonraki sağlık havarilerinin tavsiyesi ne olursa olsun sigarayı asla bırakmayacak. Erkekliğinin yanında durmak seksi. Bu, kadınların erkeklerde nelerden hoşlandığını gösterir.

İpucu: Toksik erkekliğe dikkat edin! Alfa yaygarası, hesaplaşma, maço duruş ve duygusal soğukluğun sağlıklı özgüvenle hiçbir ilgisi yoktur. James Bond bile şimdi ekranda duygularını gösteriyor. Ancak bazı erkekler için Sandaletlerini bir çift sportif spor ayakkabıyla değiştirmeleri yeterlidir.

6. Kadınların ondan ne istediği ve beklediği: Sadakat

Sadık olmalı, hayallerinin adamı. Sen teksin, senden başka kimse yok, aşkımız özel bir şey. Uzun süreli bir ilişki istiyorsanız, üzerine inşa edin. Anketlerde sadakat her zaman en üstte çıkar. Öte yandan, aldatma çoğu kadın için yasak çünkü acı verici bir şekilde sonlanıyor.

İpucu: Aldatma genellikle ilişki canlılığını kaybettiğinde ortaya çıkar. Her zaman küçük sürprizler yapın (örneğin sinema biletleri), partnerinize yeterince özgürlük verin (örneğin hobiler için) ve tekrar seks randevusu yapın. Ortak projeler, ilişkiyi taze ve canlı tutmak için ihtiyaç duyduğu doğrulamayı da verebilir.

7. Dikkat ona vermek

Bir kadını etkilemek istiyorsanız, başarılarınızla övünmek yerine beden dilinizle ona olan ilginizi göstermeniz iyi olur. Kadınların ne istediğinin açık bir örneği.

İpucu: Onları hareket ettiren şeylere ilgi gösterin. Dinleyin ve sorular sorun, ona gerçekten ilgilendiğinizi bu şekilde gösterirsiniz. O zaman ona özel ve eşsiz olduğu hissini verirseniz, anlayan biri olma yolundasınız demektir.

8. Cömertlik

“Onda özellikle sevdiğim şey: cimriliği!” Hiç bir kadının bu cümleyi söylediğini duydunuz mu? Şaşmamalı. Parasını dikkatle izleyen bir adamın diğer yaşam durumlarında da son derece tutumlu olacağına dair bir görüş var. Cömert olmak, onları sürekli pahalı bir şekilde yıpratmak veya gösterişli hediyeler vermek anlamına gelmez, daha doğrusu: canınız istediğinde vazgeçmeyin.

İpucu: Uygun takdir, maddiyattan daha değerlidir. Arada küçük ve içten bir “teşekkür ederim” (sadece günlük bir aktivite için bile olsa) kalbinizin kapısını aralamaya yeter.

9. Kadınlar erkeklerde nelerden hoşlanır? sevgi

Omzundaki elin ifade ettiği şey, kadınların istediğine yakınlıktır. Daha fazlasını istemenizi sağlayan ilk buluşmadaki öpücük. Gerçekten işe başlamadan önceki duraklama. Hassasiyet pek çok küçük ayrıntıda ifade edilebilir. Kendinizi bırakmak isteğiniz kadar zamanlama da önemlidir. Örneğin, ilk buluşmada inisiyatif almaktan kaçının ve arzu nesnenizi bunaltmayın.

İpucu: Bir kadının en erojen bölgesi hala kulak kanalıdır. Sevgiyle söylenen kelimeler size kapıyı açar. Tamamen sözsüz iletişime güvenen herkes, kollarına, sırtına ve boynuna hafif dokunuşlarla dünyanın tüm zamanını alabilir.

10. Yaşam sevinci

Kadınlar erkeklerden ne bekler? Hayatlarından memnun olan ve hayatın tadına varan erkekler. Erkek cinsiyet, arkadaşlıklar ve hobiler geliştirdiklerinde ve kendi yaşam sevincini sadece onunla değil, dünyayla paylaştıklarında onunla puan kazanır. Bu onun muhtaç bir erkek olmadığını, bir kadınla tanışmadan önce bile hayatını kontrol altına aldığını gösterir.

İpucu: Elbette zaman zaman hayal kırıklığınızı dışa vurmanız gerekir. Ancak ilk buluşmada siyasete ve topluma yönelik saldırılarla adından söz ettirmek isterseniz, kadınlar tarafından pek hoş karşılanamazsınız. Aynı şekilde, bazı sürekli dırdırcılar uzun süre bekar kalırlarsa şaşırmamalılar. Olumlu bir tutum, bu hamster çarkından kurtulmaya ve yeni bir aşk bulmaya yardımcı olur.

Sonuç olarak Kadınlar erkeklerden ne bekler sorusuna olan temel yanıt : Kadınlar kendi başına duran erkekleri ister

Ve bir adam tüm noktaları gözden geçirip fark ettiğinde: “Her şeyi yapacağım!” Neden hala bekar? Aşk öngörülemez olduğu için, o (ve akranları) şu soru için ne kadar acı çekerse çeksin: Kadınlar bir ilişkide ne ister?

 

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

 

Youtube Kanalı

Bir yanıt yazın