Bu yüzden yüzünüze yeşil çay koymalısınız

2.579 / 5.000 Çeviri sonuçları Bu yüzden yüzünüze yeşil çay koymalısınız.

Bu yüzden yüzünüze yeşil çay koymalısınız.

Bu yüzden yüzünüze yeşil çay sürmelisiniz ve bu diğer ilaçlar da yüzünüz için harikalar yaratıyor.

Siyah Noktalar: Neredeyse hepimiz onları çok iyi tanıyoruz. Umutsuzca onlardan kurtulmaya mı çalışıyorsun? O zaman onları daha fazla ifade etmemelisiniz, çünkü ellerinizdeki bakteriler burnunuzdaki inatçı siyah noktalara pek yardımcı olmaz. Bununla birlikte, bir dizi kullanışlı ilaçla cildinize daha fazla neşe getirebilirsiniz. Ve bu ilacın mutfak dolabında zaten olduğunu biliyor muydunuz?

2.579 / 5.000 Çeviri sonuçları Bu yüzden yüzünüze yeşil çay koymalısınız.

Bu yüzden yüzünüze yeşil çay koymalısınız.

1. Kabartma tozu ve su

Beklemeseniz de kabartma tozu cildi nötralize eden bir maddedir. Eksfoliyan gibi davranır – kiri, yağı ve ölü hücreleri ciltten uzaklaştıran bir çare. Bunu yapmak için iki yemek kaşığı karbonatı iki yemek kaşığı su ile karıştırın ve karışımı siyah noktalardan etkilenen cildinize yayın. Ardından ılık suyla durulayın ve yüzünüze nemlendirici bir krem ​​sürün. Bunu haftada iki ila üç kez tekrarlayın ve harikalar yarattığını göreceksiniz!

2. Esmer şeker, bal ve limon suyu

Yukarıdaki bileşenler, etkili bir yüz ovma oluşturmak için birleşir. 1 yemek kaşığı esmer şeker, 2 yemek kaşığı limon suyu ve 1 yemek kaşığı balı karıştırın ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. Not: Şeker cilde zarar verebileceğinden dikkatli olun. Ardından durulayın ve kendinize besleyici bir yüz maskesi uygulayın. Bahse girerim yüzün ipeksi bir pürüzsüzlük hissedecek!

3. Çay Ağacı Yağı

Çay ağacı yağı gerçek bir mucize tedavidir. Birçoğu artık etkisine ikna oldu ve yağı hemen hemen her eczanede bulabilirsiniz. Bu doğal ilaç, bakterileri etkili bir şekilde öldürür ve siyah noktalar anında yok olur. Bir pamuğa birkaç damla çay ağacı yağı damlatın ve sorunlu bölgeye sürün. Bunu haftada birkaç kez tekrarlayın.

4. Yeşil Çay

Yeşil çayın içtiğinizde cildimiz için çok iyi olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak yüzünüzdeki o can sıkıcı siyah noktalardan kurtulmak istiyorsanız, bir adım daha ileri gitmek isteyebilirsiniz: yeşil çay poşetini kesip bir çay kaşığı suyla karıştırın. Daha sonra karışımı yüzünüze yaklaşık üç dakika masaj yapın, ardından ılık su ile durulayın. Yeşil çay cildin yağ üretimini azaltır, bu da siyah noktaların hızla yok olduğu anlamına gelir. gerçek bir

 

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

Bir yanıt yazın