Şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler Düğün Takıları için birbirlerine girdiler!!!

Şarkıcı Hadise

Şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler Düğün Takıları için birbirlerine girdiler!!!

Mehmet Dinçerler ile Hadise!nin avukatı mal bölüşümü için masaya oturdu “75 bin dolarlık bilezik, 10 tane beşi bir yerde ve daha neler….”

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma kararı sonrası ikisinin de avukatları masaya oturdu. Sessiz sedasız yapılan düğün ve eğlenti gecelerinde Hadise’ye takılan takıların listesi ortaya çıktı.

Şarkıcı Hadise
Şarkıcı Hadise

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in avukatları boşanma davası için bir masaya oturdu. Herkesten ve Medyadan uzak gerçekleşen düğünde takılan takıları isteyen Mehmet, Hadise’ye evlilik teklifinde Parmağına taktığı 3 milyonluk yüzüğü de bırakmak istemedi.

Akrabalar arasında gerçekleşen Düğünde Hadise’ye dünyaca ünlü bir markanın 75 bin dolarlık bileziği, 10 tane 5’i 1 yerde, pırlanta kolye, toplam değeri 250 bin TL olan bilezikler takıldı.

HADİSE’NİN ZARARI NEKADAR OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Hadise, Evliliğimizden bu yana sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergiledi dediği eşi Mehmet sebebiyle iş yoğunluğu nedeniyle İstanbul ve Kıbrıs başta olmak üzere 7 konserini iptal etti. Şarkıcı Hadise’nin 4 aylık zararının 6 milyon TL olduğu iddia ediliyor.

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

Bir yanıt yazın