Burnunuzdan sizi tanıyalım. 8 burun analizi burada!

Herkesin bir burnu vardır, ancak çok farklı görünebilirler, Bazı insanlar burnu ile hiç rahat değil, diğerleri umursamaz. Ama şekil senin hakkında ne söylüyor?

Burnunuzdan sizi tanıyalım. 8 burun analizi burada!

Burnunuz sizin hakkınızda kişiliğinizi ele verebilir ve insanlar sizi tanıyabilir. Büyük Burun, Yunan Burnu, Düz Burun,…✓

Burnunuz çok farklı görünebilirler, Bazı insanlar burnu ile hiç rahat değil, diğerleri umursamaz. Ama şekil senin hakkında ne söylüyor?
Burnunuz farklı görünebilirler, Bazı insanlar burnu ile hiç rahat değil, diğerleri umursamaz. Ama şekil senin hakkında ne söylüyor?

Peki Burnunuzun şekli nasıl ? Bu senin kişiliğin hakkında ne söylüyor?

Burnun nasıl görünüyor

Herkesin bir burnu vardır, ancak çok farklı görünebilirler – bunun bir nedeni olup olmadığı merak edilir. Bazı insanlar burnu ile hiç rahat değil, diğerleri umursamıyor. Ama şekil senin hakkında ne söylüyor?

Araştırmacılar burun şekillerini sınıflandırdılar.

Bilim

Bazı insanlara biraz garip gelebilir, ancak bu araştırmaya göre, bir kişinin burnunun şekli, kişiliği hakkında çok şey ortaya çıkarabilir. İsrail’deki Ben-Goerion Üniversitesi’nden bilim adamları bunu keşfetti. Profesör Abraham Tamir, Avrupa ve İsrail’deki farklı alışveriş merkezlerini gezdi ve verilerini topladı. İlginç burunlu fotoğraflar çekti ve daha sonra bunları sıraladı. Tanınmış tablolara veya sanat eserlerine toplam 1.300 burunlu görüntü atadı. Sahipleri hakkında çok şey söyleyen on dört farklı burun şekli bu şekilde ortaya çıktı.

Rinoplasti

Burun şüphesiz yüzün çok önemli bir parçasıdır. Görünüşünüz ve diğer insanlarla nasıl karşılaştığınız hakkında çok şey belirler. Estetik cerrahi kültürü, burun şeklinin ne kadar önemli olduğunu ve toplum olarak buna ne kadar takıntılı olduğumuzu gösteriyor. Rinoplasti, dünyadaki en popüler prosedürlerden biridir ve olmaya devam etmektedir. 2016 yılında dünyada en fazla burun estetiği ameliyatı 74.000 kişi ile Brezilya’da yapıldı. Avrupa’da, İtalya 30.900 ile en fazla bu tür ameliyatlar için ilk sırada yer alıyor. Gördüğünüz gibi, burun çok değerlidir.

Burnun nasıl görünüyor Sonraki sayfada şeklin kişiliğiniz hakkında ne söylediğini okuyabilirsiniz.

Burnun nasıl görünüyor

Nubian Burun:

Yaratıcı ve meraklı insanların Nubian burnu vardır. Bu insanlar iyimser ve açıktır. Ayrıca çok sosyaldirler ve etraflarında çok ilginç bir arkadaş grubuna sahip olma eğilimindedirler.

Yunan Burnu:

Yunan burnu olan insanlar çekingen ve çekingen olma eğilimindedir. Duygularını kendilerine saklarlar ve ilgi odağı olmayı sevmezler. Böyle bir burnu olan insanlar sadıktır, onlara her zaman güvenebilirsiniz.

Kancalı Burun:

Bu burnun ortasında küçük bir höyük vardır. Böyle bir burnu olan insanlar çok hırslı ve hedef odaklıdır. Savunmaya fazlasıyla istekli oldukları güçlü inanç ve ilkelere sahip olma eğilimindedirler.

Aquiline Burun:

Aquiline burnu olan kişiler azimli ve düzenlidir. Kariyerlerine çok güveniyorlar ve saçma sapan bir tavırları yok. Başarı, öncelikler listesinin başında gelir. Zekidirler ve elde etmek istediklerini elde ederler. Hem kişisel hem de profesyonel düzeyde.

Snub Burun:

Mutlu, coşkulu, dürtüsel ve spontan insanlar. Genellikle çok popülerdirler ve kabarcıklı bir kişiliğe sahiptirler. Pek çok hayranı var ve güçlü sezgilerini takip eden duygusal insanlar olma eğilimindedirler.

Düz Burun:

Düz burun, güçlü bir karaktere ve büyük bir özgüvene işaret eder. Durum ne olursa olsun her zaman kendinize karşı dürüstsünüz. Kendi yeteneklerinden emindirler ve çevrelerinden kolayca rahatsız olmazlar.

Roma burnu:

Güçlü bir duygusal yaşamı olan çok duygusal insanlar. Son derece empatiksiniz ve etrafınızdakilere yardım etmeye her zaman heveslisiniz. Bazen bu insanlar kendilerini biraz unutmaya meyillidirler…

Kancalı Burun:

Bu insanlar istikrarlı, güvenilir ve iyi dinleyicilerdir. Daha pragmatiktirler ve onlara her zaman güvenebilirsiniz.

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

[saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h2″ question-0=”Burnunuzdan sizi tanıyalım. 8 burun analizi burada!” answer-0=”Burununuz sizin hakkınızda kişiliğinizi ele verebilir ve insanlar sizi tanıyabilir. Büyük Burun, Yunan Burnu, Düz Burun,…✓” image-0=”1778″ headline-1=”h2″ question-1=”Peki Burnunuzun şekli nasıl ?” answer-1=”Herkesin bir burnu vardır, ancak çok farklı görünebilirler – bunun bir nedeni olup olmadığı merak edilir. Bazı insanlar burnu ile hiç rahat değil, diğerleri umursamıyor. Ama şekil senin hakkında ne söylüyor?” image-1=”1778″ headline-2=”h2″ question-2=”Burnun nasıl görünüyor?” answer-2=”Burununuz sizin hakkınızda kişiliğinizi ele verebilir ve insanlar sizi tanıyabilir. Büyük Burun, Yunan Burnu, Düz Burun,…✓” image-2=”1778″ count=”3″ html=”true”]

Bir yanıt yazın