Bu nedenle banyoları temizlemek için bulaşık deterjanı kullanmalısınız.

Bu nedenle banyoları temizlemek için bulaşık deterjanı kullanmalısınız. Deterjan banyoda harikalar yaratıyor!

Banyoda sabun köpüğü veya diğer inatçı lekelere karşı düzenli olarak mücadele ediyor musunuz? Pahalı temizlik ürünlerine gerek yok, çünkü tek yapmanız gereken mutfak dolabına bir göz atmak: ister inanın ister inanmayın, bulaşıklarınızı pırıl pırıl yapmak için kullandığınız temizlik ürünü banyoda da işe yarıyor!

Bu nedenle banyoları temizlemek için bulaşık deterjanı kullanmalısınız.
Bu nedenle banyoları temizlemek için bulaşık deterjanı kullanmalısınız.

Hiç banyoda bulaşık deterjanı kullandınız mı?

banyoda deterjan

Düşünürseniz, aslında oldukça mantıklı. Bulaşık deterjanı, kirli bulaşıklardaki gresi ve yağı giderir, o halde neden banyoda aynı derecede işe yaramasın? Banyonuzu temizlemek için nasıl kullanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

küvet

Aslında oldukça basit: Küvetin her yerine dairesel hareketlerle biraz bulaşık deterjanı sıkın. Bunu yaparken, kirin çoğunun biriktiği tüm alanları, genellikle suyun küvette kaldığı kenarları kaplamaya çalışın. Ardından (ovma) süngeri kullanarak deterjanı tüm küvete yayın ve inatçı lekeler çıkana kadar güzelce ovalayın. Sonra sadece ılık suyla durulayın ve işiniz bitti! Küvetiniz hiç olmadığı kadar parlayacak.

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

Rate this post

Mine

Gelecek Kadınla Başlar
Kadınlar için güncel Haberler, Güzellik sırları, Genel bilgiler ve Lezzetli yemek tarifleri sunuyoruz. Benzersiz şahane yemek pişirme tarifleri. Kadınlarımız için diyet, kokteyller ve diğer konularını sunuyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir