Yumurtalı Ekmek

Yumurtalı Ekmek nasıl yapılır?

Yumurtalı Ekmek Pazar günleri aileniz ile güzel bir gün geçirmek ve güne güzel başlamak için kullanabileceğiniz tariftir.

Yumurtalı ekmek
Yumurtalı Ekmek Pazar günleri aileniz ile güzel bir gün geçirmek ve güne güzel başlamak için kullanabileceğiniz tariftir.

Yumurtalı Ekmek için gerekli malzemeler

Dilediğiniz kadar Bayat  veya Tost ekmeği

Her Ekmek için biraz Krem peynir

Bol yumurta

Damak zevkinize göre Pastırma veya dilim salam

Moezerella peynir veya Kaşar peyniri

Baharatlar:

Her ekmek için bir tutam Kekik

Her ekmek için bir tutam Karabiber

Her ekmek için bir tutam Tuz

 

Yumurtalı Ekmek yapılış şekli 

Ekmekleri bir tavaya dizin. Her birine biraz krem peynir sürün ve üzerine dilediğiniz kadar Pastırma veya salam koyun. Yumurtaları kırın ve ekmeklerin üzerlerine miktarı siz belirleyecek şekilde koyun. Üzerine kekik, karabiber ve tuzu serpiştirin. Mozzerallayı veya Kaşar peyniri rendeleyini ve üzerine serpiştirin.

Yumurtalı Ekmek hazırlanması

Yumurtalı ekmek için mümkün ise Fırının alt ısısını kapatın ve sadece üst ısıyı çalıştırarak 15 dk. çalıştırın. Ekmekler yanmadan çıkartın.

Bir Porsiyon Yumurtalı Ekmek içinde bulunan besin değerleri:

Porsiyon başına besin değerleri
Besin Günlük Porsiyon
Enerji 454 kcal %21
Protein 25.1g %46
Yağ 26,2g %35
Karbonhidratlar 30.2g %10
D vitamini 1,9 µg %10
Folat 81,5 µg %20
Kalsiyum 226mg %23
Magnezyum 35.9mg %10
Orta yaşta kadınlar ve erkekler için ortalama günlük gereksinime karşılık gelir. (Değerler Tahminidir)


Biz kimiz:Bizler sizlere en güzel hizmeti vermek için bir yemek sayfası kurduk. Bu sayfadan dünya mutfağına ait tüm yemek tariflerine ulaşaçaksınız. Bizim amacımız Google Analystik ile verileri üst seviyelere çıkartıp, Google Adsense ile güzel reklam paraları kazanmak. Tabi ki bu durumda sizlerin bize yardımcı olması şarttır. Eğer sizler bize yardımcı olmaz sanız biz bunları hiçbir zaman başaramayacağız. Bu yüzden Google asdsese ile reklam almak için bu sayfalarda ki bu yazıyı gizli tutuyoruz.Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:web sitesiYoutube Kanalı

Facebook kanalı

instagram kanalı

Buralara tıklayarak bizlere yardımcı olup üye olun. Bizim öncelikli hedefimiz bu sayfaların hepsinden para kazanıp zengin olmak. Çünkü gerisi fasa fiso. Tabi ki bu çok zor bir süreç ve Adsese’ye kabul ettirmek bir o kadarda zor oluyor.

Bu sayfayı ziyaret edin ve bol bol lezzetli yemekler yapın. Sayfamızın adı bu yüzden Mutfak Yemekleri. Ne yapalım Türkiyenin ekonomik durumu bizi bu yönde itmektedir. Maalesef siyasetçiler bizim paraları yemektedirler. Yoksa ben niye web sayfaları ile uğraşayım. Benide anlayın. Sırf Googlebot lar sayfayı ziyaret etmiyor diye yapmak zorunda kaldığım şeylere bakın.

Ayrıca benim diğer bir çok sayfam wardır.

Aşağıda onların linklerini paylaşıyorum.

spc

faucetclaim

litecoinfaucet

winwinclick

winwindog.ml

winwindog.cf

zucchini
hummus
salt and vinegar
personality
ravioli
squat
lasagna
confidence
cosmopoiltan
onion rings
mold
ice cream
waekening
recipes
diet
cocktails
other

Tabi ki bu sayfaları bakmak ucuz olmuyor. Domain ve Hosting şirketleri sürekli para istemektedir. Ne yapalım bizde para kazanmak zorundayız. Bütün hayat bundan ibaret. Tabi ki sizlere Mutfak Yemeklerini ziyret edin diyede illaki de yalvarmayacağım. Ama bu saçmalığımda yazmak zorundayım. Ne yapalım. İllaki en az 400 kelime olması istenmektedir nasıl başaracağız bunları bende çözemedim. Artık sıkılmaya başladım ama 400 kelime için devam yazmalıyım.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kadınlar bizim en değerli varlıklarımızdır, onlar olmasaydı insanlık olmazdı. Kadınlarımız için yemek tarifleri, diyet, kokteyller ve diğer dergi konularını sunuyoruz. ekte konular listemiz : Magazinimizde Yemek tarifleri, Alman yemekleri, Magazin ve yemekleri,diyet, nasıl, alman, için, türk, diğer, nedir, tavuk, yemeği, tarifi, çok, kabak, Çin, kilo konuları geçmektedir.

Gelecek KADIN ile başlar

Magazinimizde Yemek tarifleri, Alman yemekleri, Magazin ve yemekleri,diyet, nasıl, alman, için, türk, diğer, nedir, tavuk, yemeği, tarifi, çok, kabak, Çin, kilo konuları geçmektedir.

zucchini hummus salt and vinegar personality ravioli squat lasagna confidence cosmopoiltan onion rings mold ice cream waekening recipes diet cocktails other Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix
Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix Osurix
//zikroarg.com/4/4329303 https://upskittyan.com/pfe/current/tag.min.js?z=4495650
%d blogcu bunu beğendi: