Yerli otomobil TOGG’a büyük ilgi: Böyle model görmedim mükemmel

Yerli otomobil TOGG'a büyük ilgi Böyle model görmedim mükemmel

Türk yerli otomobili TOGG’da yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Türk yerli aracı TOGG 2023’ün 1. çeyreğinde yollara çıkarken yeni bir gelişme yaşanıyordu. Yerli otomobil TOGG İstanbul Havalimanı’nda sergilendi. TOGG’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

TOGG otomobili için geri sayım başladı. TOGG’un 2023’ün ilk çeyreğinde faaliyete geçecek Gemlik fabrikası 29 Ekim’de açıldı. TOGG’un ilk kez İstanbul Havalimanı’nda sergilenen SUV modeli yerli ve yabancı yolculardan büyük beğeni topladı. TOGG’un SUV modeli ile fotoğraf çektiren yerli ve yabancı birçok yolcu en çok TOGG’un fiyatına şaşırdı.

Yerli otomobil TOGG'a büyük ilgi Böyle model görmedim mükemmel
Yerli otomobil TOGG’a büyük ilgi Böyle model görmedim mükemmel

TOGG’un Türkiye’nin yerli ve milli otomobili SUV modeli ilk kez İstanbul Havalimanı’nda sergilendi. Pasaport kontrolünün arkasına kurulan stant, yabancılar tarafından büyük beğeni topladı. Pasaport kontrolünden geçen yolcular TOGG’u görünce bir süre baktı. Bazı vatandaşların cep telefonlarıyla TOGG’un fotoğraflarını çektiği görüldü.

İstanbul’u ziyarete gelen Tunuslu Muhammed Mahjoub, “Araba çok güzel, çok şaşırdım. Arabanın dış tasarımını beğendim, çok çekici. Dışarıdan binince arabaya geldim. “Çok ünlü bir arabaya benziyor” dedi.

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’un SUV modeline hayran kalan Abir Mahjoub, “Çok özel bir aracı beğendim. Kapılar inanılmaz güzel, daha önce hiç böyle bir model görmemiştim. Mükemmel” dedi.

Göçmen Muharrem Uğurlu, daha önce TESLA kullandığını belirterek, “4-5 yıldır elektrikli otomobil kullanıyorum. her türlü kullanırım X modelini kullandım. S modelini kullandım. Şu anda bir Y modeli var. Hepsini oğlumla birlikte kullandım. Elektrikli arabadan bıktık. Tesla’da gözlerimizi açtık. Her zaman kullandık. Şimdi Türkiye’den iki tane aldık. Tabii TOGG’u da bekliyoruz. Arabayı gördük, o yönden bakarsanız çok güzel, çok şık. Tabii ki oturup kullanmanız gerekiyor. Tasarım olarak çok şık. Tabii ki hoşumuza gitti. Onu da almayı düşünüyoruz” dedi.

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’un SUV modeli, bir ay süreyle İstanbul Havalimanı’nda sergilenecek.

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

Bir yanıt yazın