Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok?

Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok1

Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok’ta ve istragram da?

Butter Board – Tereyağı panoları İnternette TikTok’u ve instragramı ele geçiriyor. Viral gıda trendi hakkında bilmeniz gereken her şey. Yeni gıda trendinin internette viral hale gelmesiyle açıklanan anlam

Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok
Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok

TikTokers ve instragramcılar şu anda Tereyağı Panoları fikrini seviyor. Şarküteri panolarının uzak bir akrabası, buluşmalarda ve buluşmalarda tereyağı servis etmenin zarif bir yolu olarak popüler hale geliyor.

Ama Tereyağı Tahtası (Butter Board) nedir? Basitçe söylemek gerekirse, bir tahta üzerinde servis edilen yumuşak tereyağı. Ancak, çeşitli soslarla farklı versiyonlarda ve varyasyonlarda olabilir. TikTok’un yaratıcıları, yemek konseptini seviyor ve bu da onu uygulamada trend bir öğe haline getiriyor. #butterboard hashtag’i şu anda video paylaşım uygulamasında 58 milyondan fazla görüntülemeye sahip. Haberleri yaymaya başlayın: Tereyağı tahtası (Butter Board) yeni şarküteri tahtasıdır. Yemek masası trendi uzun zaman önce kendi başına bir hayat sürdü. Peynir panolarımız, şarküteri panolarımız, kahvaltı panolarımız ve tatlı panolarımız vardı.

Tereyağı (Butter Board) tahtası nedir?

Tereyağı tahtası, yüksek kaliteli, kızarmış ekmek parçalarının yanına yumuşatılmış tereyağı sürülerek yapılır.

Tereyağı sade veya pastırma-burbon, limon-fesleğen, tarçın-bal veya elma gibi tatlarla süslenebilir. Reçel, bal, yenilebilir çiçekler, tuz, keçi peyniri, kuruyemişler, meyveler, et – ne istersen süsleyebilirsin.

Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok1
Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok1

Yıllar geçtikçe, şarküteri panoları giderek daha yaratıcı hale geldi. Basit peynir ve et çeşitlerinin ötesine geçerek yepyeni bir lezzetli atıştırmalıklar diyarına gittiler. Aslında, hemen hemen her durum için bir şarküteri panosu vardır; burada futbol temalı atıştırmalık panoları, Cadılar Bayramı panoları ve hatta bir sıcak çikolata panosundan (tatlıya düşkün olanlar için) bahsediyoruz. Ve en son tahta çılgınlığı interneti çılgına çevirdi: tereyağı tahtaları!

Doğru duydun! Bu viral gıda trendi, bugünlerde çoğu gıda trendi gibi sosyal medyada başladı. Gıda fenomeni Justine Doiron, TikTok’ta tereyağı tahtası hakkında bir paylaşım yaptığında, 8 milyondan fazla görüntüleme aldı! “Bir tereyağı tahtası duydun mu?” Doiron videoda, “Bu böyle görünüyor ve onları bir sonraki şarküteri panosu yapmak istiyorum” diyor.

Şimdi, tereyağı tahtası var.

TikTok ve Instagram’da ortaya çıkan son çılgınlık, estetik açıdan hoş, paylaşılabilir gönderilerle ilgili. Ve bu fikir birçok kişinin ilgisini çekti – TikTok hashtag’i #ButterBoard Pazartesi itibariyle yaklaşık 84 milyon görüşe sahipti.

Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok2
Viral (Butter Board) tereyağı tahtası trendi nedir, TikTok2

İlk başta, eğilim bize şüpheli görünüyordu. Bir tahtaya koyabileceğiniz onca yiyecek varken, tereyağı ve ekmeği bu kadar heyecanlandıran ne? Çılgınlık nereden geldi? Ve bir tereyağı tahtası nasıl yapılır? Sonra temizlemek zor mu?

 

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

Bir yanıt yazın