SON DAKİKA | Bakan Nebati Asfari ücret 2023 Tatmin edecek bir seviye

Son dakika haberi: Asgari ücretin açıklanmasına dakikalar kala Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati‘den yeni bir açıklama geldi. Bakan Nebati, “Asgari ücretin hem işçilerimizi hem de işverenlerimizi tatmin edecek bir seviyede gerçekleştirilmesi ülkemizin faydasına olur” diye konuştu.

SON DAKİKA | Bakan Nebati Asfari ücret 2023 Tatmin edecek bir seviye
son dakkika

Son dakika: Milyonlar nefesini tuttu, 2023 asgari ücret zammına kilitlendi. Saat 12.00’de kamuoyuna açıklanması beklenen asgari ücretle ilgili dakikalar kala Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den açıklama geldi.

SON DAKİKA | BAKAN NEBATİ’DEN ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI

“Bu yıl asgari ücrette yüzde 95 oranında bir artış sağladıklarını belirten Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Bununla ilgili Çalışma Bakanlığımız, dün işveren ve işçi temsilcileriyle görüşmeleri yaptılar. Asgari ücretin hem işçilerimizi hem de işverenlerimizi tatmin edecek bir seviyede gerçekleştirilmesi ülkemizin faydasına olur” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Mynet

Rate this post

Mine

Gelecek Kadınla Başlar
Kadınlar için güncel Haberler, Güzellik sırları, Genel bilgiler ve Lezzetli yemek tarifleri sunuyoruz. Benzersiz şahane yemek pişirme tarifleri. Kadınlarımız için diyet, kokteyller ve diğer konularını sunuyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir