Sarkan göz kapaklarınız mı var? Optik bir kaldırma için bu numarayı maskara ile deneyin!

Sarkan göz kapaklarınız mı var?

Sarkan göz kapaklarınız mı var? Optik bir kaldırma için bu numarayı maskara ile deneyin!

Bu maskara hilesi, sarkık göz kapaklarınıza görsel bir görünüm kazandırabilir

Yaşlandıkça, yerçekimi bizi gittikçe daha fazla kemiriyor. Kırışıklıklar, yarasa kanatları ve tabii ki sarkık göz kapakları. Pek çok insan bununla uğraşıyor ve evet, operasyonel olarak ele alınabilir, ancak aslında oldukça sert bir önlem. Alternatif olarak, burada açıklayacağımız optik düzeltmeyi de seçebilirsiniz!

Sarkık göz kapakları büyük bir güvensizliğe yol açabilir.

Sarkan göz kapaklarınız mı var?
Sarkan göz kapaklarınız mı var?

göz kapakları

Sarkık göz kapaklarında, üst veya alt göz kapağının derisi en çok üst göz kapağı etkilenecek şekilde kenara düşer. Bu olduğunda, daha kolay yorgun görünürsünüz ve cilt yaşla birlikte daha az elastik olduğu için daha yaşlı ve daha asık suratlı görünürsünüz. Hepimizin başına gelir, ancak düşük göz kapaklarını hepimiz eşit derecede yaşamıyoruz. Tabii ki, bir plastik cerrahı ziyaret etmek için kullanabilirsiniz, ancak bu oldukça büyük bir adım. Neyse ki, düşük göz kapaklarında bile gözlerinizi daha az yorgun göstermenin daha kolay bir yolu var. Bu hile çok daha kolay!

maskara

Peki, bu sarkık göz kapaklarını daha az fark edilir hale getirmek için ne gerekiyor? Çok basit: iki renkli maskara. Kahverengi maskara, gözleri siyah olanlar kadar vurgular ve birlikte gözleri daha az yorgun gösteren mükemmel bir optik illüzyon yaratırlar. Ve bu hileyi nasıl kullanıyorsunuz? Alt kirpiklere kahverengi rimel, üst kirpiklere siyah rimel uygulayın. Kirpiklerin ortasına odaklanın ve dış kirpiklerde çok fazla renkten kaçının. Bunun gözler üzerinde lifting etkisi vardır.

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

Bir yanıt yazın