Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız? Mansur Yavaş’ın çok konuşacağı sorunun cevabı!

Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız Mansur Yavaş'ın çok konuşacağı sorunun cevabı

2023 cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken siyasilerin açıklamaları daha yakından izlenecek. Olası cumhurbaşkanı adaylığı gündemde olmayan Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Aday olacak mısınız?” sorusuna yerinde bir yanıt verdi. Yavaş’ın “Bu soruyu duymamak için hiçbir yere gitmiyorum” demesi salonda kahkahalara neden oldu.

Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız Mansur Yavaş'ın çok konuşacağı sorunun cevabı
Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız Mansur Yavaş’ın çok konuşacağı sorunun cevabı

2023 seçimleri yaklaşırken cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Adaylığı en çok konuşulan isimlerden Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bir üniversitede gençlerle buluştu. Mansur Yavaş, öğrencilerin sorularını dikkat çekici ifadelerle yanıtladı. Bir öğrenci “Aday olur musun?” Yavaş tarafından sorulduğunda: “Bu soruyu duymamak için hiçbir yere gitmiyorum.” Ardından salonda gülüşmeler oldu.

“SÖYLEDİĞİNİZİ TAKİP ETTİK”

Mansur Yavaş daha sonra şu ifadeleri kullandı:

“Teşekkürler arkadaşlar. Yakışıklılar beğeninizi görüyor ama Ankara halkı bizi Ankara’ya seçti ve hizmet etmemizi bekliyor. Bizden başka bir görev istenirse bilirsiniz bu 6. -yan sehpa Ne derlerse itaat edeceğiz ama çok samimi anlatacağım 6 milyonluk bir şehrin belediye başkanı olacaksın ve halkın içinde korumasız rahat rahat dolaşabileceksin.

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

Bir cevap yazın