Bu yüzden her hafta saçınıza bir yumurta sürmelisiniz.

Bu yüzden her hafta saçınıza bir yumurta sürmelisiniz.

Bu yüzden her hafta saçınıza bir yumurta sürmelisiniz.

Bu karışımı iki ay boyunca her hafta saçınıza sürün.

Yaşlandıkça genç görünmek daha da zorlaşıyor. Vücudunuzun hem içi hem de dışı zamanla bozulur ve taze görünmek artık doğal değildir. Ayrıca saçlarınız yaşlandıkça incelmeye başlayabilir. Bu konuda bir şeyler yapmak ister misin? O zaman sizin için mükemmel bir çözüme sahip olabiliriz.

Bu karışımla saçlarınızın tamamını geri alırsınız.

Bu yüzden her hafta saçınıza bir yumurta sürmelisiniz.
Bu yüzden her hafta saçınıza bir yumurta sürmelisiniz.

Yaş

Kırışıklıklar, boyunda deri sarkması, üst kollarda sarkma, yavaş metabolizma ve açıklanamayan ağrı ve sızılar: bunların hepsi yaşlanma belirtileridir. Yaşlanmanın en nefret edilen belirtilerinden biri, birçok insanın 30’lu yaşlarında uğraştığı incelme ve hatta saç dökülmesidir. Saçınız incelir ve zayıflar ve normalden çok daha fazla saç fırçasında asılı kalır.Saç kökleri daha hızlı ölür, bu da yeni saçların daha az çabuk ve daha seyrek çıkması anlamına gelir. Ayrıca eskisi kadar büyüyemeyecek. Dolgun ve güzel saçlar vaat eden sayısız şampuan, krem ​​ve diğer kimyasal ürünler vardır, ancak bunlar genellikle çok pahalıdır ve çoğu zaman düzgün çalışmaz. Neyse ki, saç büyümesini teşvik etmenin tamamen doğal ve ucuz bir yolu var.

çözüm

Saç seyrelmesi çok rahatsız edici ve aynı zamanda çok sinir bozucu olabilir. Birkaç pahalı şampuan ve krem ​​denediniz ama hiçbir şey işe yaramıyor. Ancak bu tamamen doğal, ev yapımı karışımı her hafta uygularsanız harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Karışım sadece üç bileşen içerir (tümü doğal!) ve evde yapmak çok kolaydır. Ancak sabırlı olmalısınız, çünkü sonuçlar ancak yaklaşık iki ila üç ay içinde görülebilir.

Buna ihtiyacın var

2 çay kaşığı ayçiçek yağı
1 tatlı kaşığı bal
1 yumurta sarısı
iyi oturan bir banyo başlığı
Talimatlar

Üç malzemeyi de bir kapta karıştırdıktan sonra saçınıza ve saç derinize uygulayın. Ardından bir bone takın ve karışımın etkisini göstermesine izin verin. Ardından saçınızı doğal veya en azından sülfatsız bir şampuanla iyice yıkayın – bu daha az agresiftir ve saçınız için çok daha iyidir. Bunu her hafta belirli bir günde tekrarlayın ve saçlarınız gözle görülür şekilde kalınlaşacaktır.

 

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

Bir yanıt yazın