Bu nedenle bacak bacak üstüne atmamalısınız!

Bu nedenle bacak bacak üstüne atmamalısınız!

Bu nedenle bacak bacak üstüne atmamalısınız!

Bacak Bacak üstüne kesinlikle atmayın. Bu yazıdan sonra bacak bacak üstüne atmayı kesinlikle vazgeçeceksiniz. Aşağıdaki yazıda sizlere zarlarını anlatmaktayız!

Bu nedenle bacak bacak üstüne atmamalısınız!
Bu nedenle bacak bacak üstüne atmamalısınız!

Her zaman bacak bacak üstüne atarak mı oturursun?

Gerçek bir bayan her zaman bacak bacak üstüne atarak oturur, en azından bize hep böyle söylenir. Ve elbise veya etek giyiyorsanız ve herkesin altında ne olduğunu görmesini istemiyorsanız, bu oturma pozisyonu da oldukça faydalıdır. Bacak bacak üstüne pozisyonu ancak, bir dahaki sefere bacak bacak üstüne attığınızda, bunu gerçekten isteyip istemediğiniz konusunda iki kez düşünmek isteyebilirsiniz. Çünkü görünüşe göre oldukça büyük bir risk taşıyor.

Bacak Bacak üstüne attığınızda Kan akışı kesintisi

Uzun süre bağdaş kurarak oturmanın sizin için pek iyi olmadığı ortaya çıktı. Bir bacağı diğerinin üzerinden geçmek, bir süre sonra dizin arkasındaki belirli bir sinire uygulanan baskı nedeniyle ayağın veya bacağın uyuşmasına neden olabilir. Bacak bacak üstüne atmanın da tansiyonu yükselttiği söylenir. Çünkü bacak bacak üstüne atmak kanı kalbe iter. Ve bu kulağa sağlıklı olmaktan başka bir şey gibi geliyor, değil mi? Bu oturma pozisyonu kan dolaşımını engeller, bu nedenle kan pıhtılaşması riski yüksek olan kişilere bile bacak bacak üstüne atmamaları tavsiye edilir.

Varisli damarlar

Ve sadece bu değil, çapraz bacaklar da sıklıkla varisli damarlara yol açabilir. Bacaklara yapılan baskı, damarın yumuşak yapısını esnetir ve korkulan varislere yol açabilir. Sadece bir veya iki dakika bağdaş kurup oturursanız endişelenmenize gerek yoktur, ancak düzenli olarak ve bir seferde 10 ila 15 dakikadan fazla yaparsanız, risk önemli ölçüde artar.

Bacak Bacak üstüne atmanın kalçalar ve sırtta etkisi

Çapraz bacaklar da duruşunuz için pek iyi değildir ve ciddi kalça ve sırt ağrısına neden olabilir. Her 30 dakikada bir kalkıp küçük bir yürüyüş yapmak önemlidir – belki banyoya ve arkaya. Bacak bacak üstüne atma pozisyonu erkekler için de ideal değil çünkü mahremiyetleri kapana kısılabilir ve bazı bebek üreticilerinin üretimini etkileyebilir. Ayaklarınız yerde düz ve omuzlarınız geride olacak şekilde dik oturmak en iyisidir.

 

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

 

Bir yanıt yazın