6 Yaşında gelin, bu ne YAA!!! Bu cemaatler niye tutuklanmıyor!

6 Yaşında gelin, bu ne YAA!!! Bu cemaatler niye tutuklanmıyor!

İğrencliğin diz boyu yaşandığı ülke haline geldik. 6 Yaşında çocuğu evlendirip pişkin pişki fotoraflarını çektirdi!

Peki bu duruma Devlet niye dur demiyor? Bunun altında gizlice türkleri yok etme planımı yatıyor? Niye buna sesiz kalınıyor?

Türkiye’yi ayağa kaldıran skandalda yeni deliller ortaya çıkarıldı. Hiranur Vakfı kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındayken evlendirdiği kızının, 29 yaşındaki iğrençle evlilik fotoğrafları ortaya çıktı! Utanmadan buna göz yumuluyor!

6 Yaşında gelin, bu ne YAA!!! Bu cemaatler niye tutuklanmıyor!
6 Yaşında gelin, bu ne YAA!!! Bu cemaatler niye tutuklanmıyor!

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G. babasının kendisini 6 yaşındayken imam nikahıyla 29 yaşındaki müridiyle ‘evlendirdiğini’, çocukluğu boyunca her gün cinsel istismara uğradığını anlatarak şikâyetçi oldu. Türkiye’yi sarsan olayın detayları ortaya çıkmaya devam ediyor.

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G. babasının kendisini 6 yaşındayken imam nikahıyla ‘evlendirdiğini’, çocukluğu boyunca her gün cinsel istismara uğradığını anlatarak şikâyetçi oldu. 6 yaşındayken 29 yaşındaki bir müritle imam nikahı kıyılan H.K.G. ifadesinde cinsel istismarın kendisine bir oyun gibi gösterildiğini anlattı.

Sosyal medyada paylaşılan Yusuf Ziya Gümüşel imzalı bir açıklamada 6 Yaşında gelin için ise şöyle denildi:

‘3 Aralık 2022 tarihinde BirGün gazetesi ve internet sitesinde ‘Timur Soykan’ imzasıyla yayınlanan haber, şahsımı ve ailemizi hedef göstererek yargılanması başlamamış bir davadaki yalan iddiaları yayınlayarak bunun üzerinden İslami değer ve yargılara sahip insanları tahkir etmeye yönelik tezgahlanmış bir projenin ürünüdür. Söz konusu haberdeki iddiaların sahibi olan kızımız, İslami ve hukuki kurallara uygun olarak medeni kanunun reşit saydığı yaşta evlenmiş olup bu konuda ailemizin ve başka kişilerin hiçbir baskısı olmamıştır. Son yıllarda ailevi sorunlar sebebiyle psikolojik sıkıntılar yaşayan 26 yaşındaki kızımız (Not: Aslında H.K.G. bugün 24 yaşında), birtakım yapıların etkisine girerek, eşinin evinden ayrılmış, başka bir yerde yaşamaya başlamış ve 12 Ekim 2021 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmıştır… Mahkeme süreci devam etmektedir ve iddia edilen konuların aksine deliller mahkemeye sunulmuş olup yargılama sürecinde tüm gerçekler açıklığa kavuşacaktır.’

https://youtu.be/VfN_2T3GmD4

Bu açıklamalar devam ederken iktidar ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı suskun kaldı. Bu kahredici, utanç verici olayın unutulması beklendi.

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

Bir yanıt yazın