sutyen pastırmanın var mı Bu yöntem kesinlikle ondan kurtulacaktır.

sutyen pastırmanın var mı Bu yöntem kesinlikle ondan kurtulacaktır.

sutyen pastırmanın var mı Bu yöntem kesinlikle ondan kurtulacaktır.

Bu egzersizlerle koltuk altlarınızın altındaki aşk saplarından kurtulun

Yılın başında hepimiz cesaretlendik ve iyi bir karar aldık: daha az atıştırmalık ve daha sağlıklı yiyecekler. Ancak her yıl aynı: Bir veya iki hafta buna bağlı kalırız ve sonra eski rutinimize geri döneriz. Koltuk altlarınızın yanında, sutyeninizin üstünden dışarı çıkan aşk kulplarını fark ettiniz mi? Koltuk altı sarkmasından nasıl kurtulacağımızı biliyoruz ve size nasıl olduğunu anlatıyoruz!

sutyen pastırmanın var mı Bu yöntem kesinlikle ondan kurtulacaktır.
sutyen pastırmanın var mı Bu yöntem kesinlikle ondan kurtulacaktır.

Koltuk altı pulları kendinizi oldukça güvensiz hissetmenize neden olabilir, ancak neyse ki onlardan kurtulmak gerçekten çok kolay.

Kendine güveni kemiriyor

Yeni takılan üst veya bikini içinde kendinizi rahat hissetmek istiyorsunuz, ancak koltuk altlarınız kendinize olan güveninizle mücadele ediyor. Tişörtlerin arasından görünen koltuk altı pulları, sutyen veya bikininizin kenarından da sızabilir. Elbette mükemmel bir dünyada kendimizi her zaman tamamen rahat, kendinden emin hisseder ve kendi bedenlerimizle ilgili her şeyi severdik ama ne yazık ki durum her zaman böyle olmuyor. Çikolata çantalarınız sizi rahatsız mı ediyor ve onlar hakkında bir şeyler yapmak ister misiniz? Ardından aşağıdaki alıştırmalara göz atın.

kardiyo ve güç

Koltuk altlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, özellikle göğsünüz ve sırtınız olmak üzere kardiyo ve kuvvet antrenmanına odaklanmanız önemlidir. Aşağıdaki egzersizlerle koltuk altlarınızı hedefleyerek, gördüğünüzden daha hızlı bir şekilde yok olmasını sağlayabilirsiniz!

Yalancı göğüs sineği: Bu egzersiz için küçük ağırlıklara ihtiyacınız olacak. Sırt üstü yatın ve kollarınızı ağırlıklar yanınızda, avuç içleriniz yukarı bakacak şekilde açın. Ardından dirseklerinizi hafifçe bükün ve kollarınızı tavana doğru kaldırın, ağırlıkları göğsünüzde bir araya getirin.

Yukarı çekmek: Bu egzersiz gerçekten koltuk altlarına savaş ilan ediyor. Kendinizi yukarı çekmek oldukça zor olduğu için küçük bir tabure de kullanabilirsiniz. Pratik yapmaya devam etmek önemlidir!

Dumbbell pull-up: Karnınızın üzerine düz bir şekilde yatın ve bacaklarınızı düz tutun. Yine küçük ağırlıkları elinizde tutun ve kollarınızı yana doğru hareket ettirin. Ardından kollarınızı bacaklarınıza uzatın ve başınızı ve göğsünüzü yerden kaldırın. Bunu yaparken midenizi sıkın. Ardından, göğsünüz yere düşerken kollarınızı yanlara doğru hareket ettirin.

Yüzme: Bu egzersizle tüm vücudunuzu çalıştırırsınız. Karnına yaslan ve kollarını ve bacaklarını düzelt. Ardından onları yukarı kaldırın ve yüzme hareketleri yapın.

Bu egzersizleri günde 15 ila 20 dakika yapın ve sadece birkaç hafta içinde önemli bir fark göreceksiniz. Elbette sağlıklı beslenmeye de dikkat etmelisiniz; bu en önemli şeydir (ve sağlığınız için iyidir).

 

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

[wp-rss-aggregator template=”Default”]

Bir yanıt yazın