Duşunuzu bulaşık makinesi tableti ile temizleyin

Duşunuzu bulaşık makinesi tableti ile temizleyin

Duşunuzu bulaşık makinesi tableti ile temizleyin

Bu sayede duş kapıları ve duş perdeleri yeniden pırıl pırıl parlıyor!

Duşunuzu bulaşık makinesi tableti ile temizleyin
Duşunuzu bulaşık makinesi tableti ile temizleyin

Banyoyu temizlemek, genellikle ertelediğimiz bir iştir, çünkü duşun yeniden ışıl ışıl parlaması için çok fazla ovalama yapılması gerekebilir. Tüm banyoyu ovuşturduktan sonra yorgun olmaktansa tembel olmayı tercih etmez misin? Sorun değil, sadece bir bulaşık makinesi sekmesi kullanın! İşte böyle çalışır.

Temiz banyo

Temizlikle ilgili en sinir bozucu şey, çok kapsamlı bir cilalamanın bile size mükemmel bir sonuç vermemesidir. Her nasılsa sabun veya diğer kalıntılar her zaman kalır, örneğin cam duş duvarında ve kapısında veya duş perdesinde. Peki onu temizlemenin en iyi yolu nedir? Bir bulaşık makinesi sekmesi ile!

Banyoda sabun ve kireç artıkları

Duşunuzu hiç temizlemeyi denediniz mi? Umarız bu soruya “Evet” cevabını verebilirsiniz. Ayrıca cam duş kapınız veya duş perdeniz olsun, tüm sabun ve kireç kalıntılarını temizlemenin bazen ne kadar zor olduğunu da bilirsiniz. Yeni bir duş perdesi almayı mı düşünüyorsunuz? O zaman biraz bekleyin, çünkü bu pratik ipucu sizi satın alma işleminden kurtarabilir.

Duşu bulaşık makinesi tableti temizleyin

Sonunda duş perdelerimizden ve duş kapılarımızdan o can sıkıcı kiri çıkarmak için basit bir numaramız var. Bu ipucu, kendi güçlü temizleme yöntemini oluşturmak için iki yaygın ürünü birleştiren Avustralya’daki bir anneden geliyor.

Tek ihtiyacınız olan beyaz bir mucize sünger (Sihirli Silgi) ve bulaşık makinesi tableti. Tırnağın boyutunu ölçün ve süngerin bir kısmını rahatça sığacak şekilde oyuklayın. Artık özel süngerinizi ıslatabilir ve cam duşakabin veya duş perdesinin üzerine sürebilirsiniz. Ardından ılık suyla durulayın ve işte… banyonuz yeniden parlayacak!

Mükemmel kombinasyon

Temizlemeye başlamadan önce ellerinizi korumak için eldiven kullanmanızı öneririz. Bir bulaşık makinesi sekmesi düşündüğünüzden daha güçlüdür! Bu yaratıcı anne, hack’ini diğer annelerin hack’i kendilerinin denemeye karar verdiği bir Facebook grubunda paylaştı – ve başarıyla! Hatta bir anne süngeri fırın kapağında denedi ve ne kadar kolay temizlendiğini görünce hoş bir şekilde şaşırdı.

 

 

Nefis yemek tarifleri için diğer sayfalarımızdan da güzel tatlar bulabilirsiniz.

Bizlere aşağıdaki sayfalardan mutlak ulaşabilirsiniz:

Youtube Kanalı

KanalıFacebook kanalı

İnstragram Kanalı

Bir yanıt yazın